Відкрита лекція Метью Квасіборскі «Strategic Leadership and the Trump Presidency»

Лекція М. Квасіборскі «Strategic Leadership and the Trump Presidency»

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» і Науково-аналітичний центр політичних досліджень «Вектор» запрошують усіх охочих долучитися до відкритої лекції Метью Квасіборскі «Strategic Leadership and the Trump Presidency».

Метью Квасіборскі – директор європейських програм «The Fund for American Studies» (США), член Ради опікунів Англо-Американського університету у Празі (Чехія), член Ради директорів асоціації «Вільна Україна» та засновник Львівської Академії Лідерства (Україна).

Лекція відбудеться 24 квітня 2017 року в аудиторії 226 головного навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 16 годині.

Для участі у заході, будь ласка, зареєструйтеся онлайн.

Афіша165.79 КБ