IV Міжнародна конференція «Історико-культурна спадщина: міжкультурний простір міста»

Кафедра історії України та етнокомунікації Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Історико-культурна спадщина: міжкультурний простір міста», яка відбудеться 21–22 квітня 2017 року.

Для обговорення на конференції організатори пропонують таку тематику:

• історико-культурна спадщина міста: національний і міжнародний вимір;
  • інтеграція та діалог в соціально-культурному просторі міста;
  • місто і міграційні процеси;
  • теоретичні та прикладні засади музеєзнавства та екскурсознавства;
  • пам’яткоохоронна діяльність в умовах сучасного міста: теорія та практика;
  • націєтворчий та виховний потенціал історико-культурної спадщини;
  • підготовка фахівців в галузі історико-культурної спадщини міста;
  • освітня складова збереження та популяризації історико-культурної спадщини Львова та інших міст;
  • популяризація історико-культурної спадщини міста з допомогою Інтернет-ресурсів та ЗМІ.

У рамках проведення конференції відбудеться засідання Круглого столу, присвяченого 100-літтю від початку Української національної революції 1917–1921 рр. «Спадщина Української революції 1917–21 рр.: проблема ідентичності й суспільного вибору».

Робочі мови конференції: українська, польська, російська, англійська.

Заявки на участь і тексти доповідей для публікації у збірнику тез конференції потрібно надсилати прикріпленими файлами на електронну пошту Оргкомітету kurdynajulia@gmail.com до 10 квітня 2017 року, в повідомленні зазначати тему «Конференція-2017».

Адреса оргкомітету:

Кафедра історії України та етнокомунікації Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка»,
79013, Львів, вул. Митрополита Андрея, 3, IV корпус, кімната 202,
телефон: (032) 258 21 59.

Докладніше – у запрошенні на конференцію