Презентація просвітницького проекту МІОК Львівської політехніки «Молодь про Світовий Конґрес Українців»

Презентація проекту «Молодь про Світовий Конґрес Українців»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», Колегія та профком студентів та аспірантів Львівської політехніки запрошують на презентацію просвітницького проекту «Молодь про Світовий Конґрес Українців» з нагоди відзначення 50-ліття діяльності СКУ.

Захід відбудеться 29 березня 2017 року в Актовій залі головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 15 годині.

Львів – перше місто України та світу, у якому Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою презентуватиме свій проект «Молодь про Світовий Конґрес Українців». До реалізації Проекту була залучена студентська молодь Національного університету «Львівська політехніка». Студенти-журналісти створили низку тематичних короткометражних відеосюжетів, які розкривають провідні напрями діяльності Світового Конґресу Українців. Упродовж 2017–2018 років відеоролики як частина великого Проекту МІОКу будуть презентовані у містах України та 53-х країнах-членах СКУ.

Презентація відбуватиметься за участі:

• Ірини Мицак (Торонто, Канада), голови Світової комісії з відзначення 50-ліття заснування СКУ;
  • Сергія Касянчука (Київ, Україна), голови Представництва Світового Конґресу Українців в Україні;
  • Юрія Бобала, ректора Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Оксани Юринець (Київ, Україна), народного депутата Верховної Ради України, голови підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції;
  • студентів спеціальності «Журналістика» Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Вхід вільний.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 258-01-51, моб. (093) 659 5432 (Андрій Яців) чи на e-mail press@miok.lviv.ua.