Міністр освіти і науки вручив нагороди лауреатам Премії Кабінету Міністрів за впровадження інноваційних технологій

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Фото з церемонії нагородження

23 лютого 2021 року відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

Премію присуджують щороку за особливі досягнення у розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції. Рішення щодо присудження премії 2020 року 45 лауреатам було ухвалено 2 грудня 2020 року.

Зокрема, за роботу «Створення вітчизняного інноваційного комплексу з серійного виробництва та випробувань 30-мм автоматичних гармат» відзначено Ігоря Кузя, професора кафедри робототехніки та інтегрованих технологій машинобудування Національного університету «Львівська політехніка», доктора технічних наук.