Тринадцятий Міжнародний симпозіум українських інженерів-механіків у Львові

Програмний комітет запрошує взяти участь у роботі ХІІІ Міжнародного симпозіуму українських інженерів-механіків у Львові (МСУІМЛ – 13), який відбудеться 18–19 травня 2017 року.

Мета Симпозіуму – обмін науковими ідеями та розгляд нових результатів фундаментальних і прикладних досліджень у галузі механіки та машинобудування, формування пріоритетних напрямів подальших досліджень із розглянутих проблем в сучасних умовах розвитку економіки України, налагодження ділових контактів між фахівцями.

Симпозіум відбуватиметься в одному з провідних і найдавніших технічних університетів Європи – Національному університеті «Львівська політехніка», заснованому у 1816 році і розташованому в перлині міст України – старовинному місті Львові.

Тематика симпозіуму

1. Прикладні проблеми динаміки та міцності машин і споруд.
  2. Математичні та фізичні проблеми теорії тріщин у механіці.
  3. Моделювання, синтез і оптимізація машинобудівних конструкцій.
  4. Новітні технології у машинобудуванні та автоматизація виробництва.
  5. Технологія зварювання і діагностика металевих конструкцій.
  6. Сучасні матеріали, поверхневе оброблення та захист деталей машин і конструкцій.
  7. Трибологія.
  8. Проектування, виготовлення, експлуатація і сервіс транспортних засобів.
  9. Підіймально-транспортне обладнання та елементи приводів машин.
  10. Вібрації в техніці і технологіях.

Робочими на Симпозіумі будуть українська, англійська та російська мови.

Праці Симпозіуму будуть опубліковані окремим виданням і вручені учасникам під час реєстрації.

Для участі у роботі Симпозіуму потрібно до 20 квітня 2017 року надіслати пакет необхідних документів на адресу Оргкомітету isumel_13@ukr.net.