XІІІ Міжнародна конференція «Перспективні технології і методи проектування МЕМС» (MEMSTECH 2017)

Кафедра систем автоматизованого проектування Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у XІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Перспективні технології і методи проектування МЕМС» (MEMSTECH 2017), яка відбуватиметься 20–23 квітня 2017 року.

Організатори

• Національний університет «Львівська політехніка», кафедра САПР
  • Варшавський технологічний університет, інститут телекомунікацій, Варшава, Польща
  • AGH Науково-технічний університет, факультет машинобудування та робототехніки, Краків, Польща
  • Західноукраїнське представництво IEEE MTT/ED/AP/CPMT/SSC

Конференція проходитиме за підтримки Львівської обласної державної адміністрації. Місце проведення заходу – с. Поляна Свалявського району Закарпатської області.

Останній термін приймання матеріалів – 1 квітня 2017 року.

Контактна інформація оргкомітету:

вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013,