Лекція колишнього технічного директора компанії «Motorola» Керола Бейлі (США) «Як стати успішним?»

Відділ працевлаштування Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів на лекцію колишнього технічного директора компанії «Motorola» Керола Бейлі (США) «Як стати успішним?»:

• 3 жовтня 2016 року – ауд. 527 IV навчального корпусу Університету, початок о 14:15;
  • 4 жовтня 2016 року – ауд. 217 головного навчального корпусу Університету, початок о 12:10.

Довідки – у відділі працевлаштування Львівської політехніки: кімн. 309 IV навчального корпусу Університету, тел. 258-21-90.

Про лектора

Після 20 років роботи в компанії «Motorola». Керол Бейлі став кризовим менеджером для чотирьох інших компаній, допомагаючи реструктуризації і виведенню зі збиткового стану до прибуткового. У цих компаніях він обіймав такі посади:

• 1978–1980 рр. – віце-президент з операцій в компанії V & G Enterprises, Inc. (авто-група, представництва продажів і сервісного обслуговування);
  • 1981–1983 рр. – віце-президент в компанії ТМ Analytic, Inc. (виробництво, розповсюдження та обслуговування медичного електронного обладнання);
  • 1984–1989 рр. – віце-президент, директор з маркетингу та розвитку в Admiral Overseas Corporation (тайванський виробник телевізорів, якому він допоміг трансформуватись у виробника комп’ютерних моніторів);
  • 1990–1993 рр. – віце-президент і директор з операцій Independent Dealer Services, Inc. (страхування продовженого терміну гарантії на продукцію, що реалізується мультибрендовими компаніями).