У рейтингу вишів 2018 року за показником «Зараховано на контракт» Львівська політехніка посідає перше місце

За матеріалами порталу Освіта.ua
У рейтингу за показником «Зараховано на контракт» Політехніка перша

Інформаційна система «Вступ.Освіта.ua» вдруге склала щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2018 році. Основною метою публікації рейтингу є ознайомлення широкого кола громадськості, майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків та всіх зацікавлених осіб з відкритими даними вступної кампанії.

Передусім публікація рейтингу спрямована на інформування майбутніх випускників шкіл і молоді, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2019 році. Рейтинг допоможе їм зорієнтуватись у можливостях вступу до українських вишів, оцінити власні шанси та зробити свідомий вибір закладу освіти для здобуття вищої освіти. Також сформовані рейтинги стануть у пригоді адміністраціям закладів вищої освіти, управлінцям усіх ланок та освітнім експертам.

Статистичні дані рейтингу поділені за декількома групами і містять статистичну інформацію про середній бал ЗНО вступників, кількість зарахованих осіб на бюджет та контракт, конкурс на одне бюджетне місце, кількість зарахованих осіб до приватних вишів, а також інші дані.

Рейтинг «Вступники, зараховані на контракт» визначає лідерів серед навчальних закладів, що зарахували на навчання найбільше вступників за кошти фізичних та юридичних осіб на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Відповідно до цього рейтингу Національний університет «Львівська політехніка» посідає перше місце серед українських закладів вищої освіти.

Рейтинг вишів України за показником «Зараховано на контракт»

Місто Форма власності Назва закладу освіти Зараховано на контракт
1 Львів Державна Національний університет «Львівська політехніка» 2265
2 Львів Державна Львівський національний університет імені Івана Франка 2220