Політехніки посіли друге місце у змаганнях з плавання за програмою Універсіади Львівщини – 2018

Спортивне товариство студентів «Гарт»
плавання на Універсіаді Львівщини

Нещодавно відбулися змагання з плавання серед здобувачів вищої освіти в басейні спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Долали дистанції 122 студенти з 6 закладів вищої освіти. Відповідно до положення «Універсіади Львівщини – 2018» команди вузів змагались у 14 видах програми та 2 естафетах.

Результати командної першості виглядають так:

• 1 місце – Львівський державний університет фізичної культури імені І. Боберського (981 очко)
  • 2 місце – Національний університет «Львівська політехніка» (933 очки)
  • 3 місце – Львівський національний університет імені І. Франка (924 очки)
  • 4 місце – Львівський національний медичний університет імені Д. Галицького (696 очок)
  • 5 місце – Національна академія сухопутних військ імені П. Сагайдачного (531 очко)
  • 6 місце – Українська академія друкарства (355 очків)

Змагання є підготовкою до формування та участі збірної команди Львівщини на фінальних змаганнях Універсіади України, що відбуватимуться у квітні 2019 року.