Спортсмени Політехніки – переможці змагань з гирьового спорту за програмою Універсіади Львівщини – 2018

Спортивне товариство студентів «Гарт»
переможці змагань з гирьового спорту

Спортсмени 8 закладів вищої освіти області, а це понад 100 студентів, боролись за першість із гирьового спорту за програмою «Універсіади Львівщини – 2018» у 8 вагових категоріях серед чоловіків та 6 серед жінок.

У підсумку змагань серед жіночих команд І місце посіла збірна Національного університету «Львівська політехніка», на ІІ сходинку піднялась команда Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, ІІІ місце здобули спортсменки Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Серед чоловічих команд І місце вибороли студенти Національного університету «Львівська політехніка», ІІ місце посіла команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, на ІІІ сходинці – збірна Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

В загальнокомандному заліку заклади вищої освіти Львівщини посіли:

• 1 місце – Національний університет «Львівська політехніка» (1194 очка)
  • 2 місце – Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного (1107 очок)
  • 3 місце – Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (795 очок)
  • 4 місце – Львівський національний університет імені Івана Франка (693 очки)
  • 5 місце – Львівський державний університет внутрішніх справ (682 очки)
  • 6 місце – Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (661 очко)
  • 7 місце – Львівський національний аграрний університет (406 очок)
  • 8 місце – Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (302 очки)