Студентка Технологічного коледжу Університету взяла участь у Програмі розвитку бізнес-навичок для молоді

Технологічний коледж Львівської політехніки
Студентка Технологічного коледжу взяла участь у Програмі бізнес-навичок

З 25 вересня до 30 жовтня 2018 року у Львові тривала Програма розвитку бізнес-навичок для молоді з виробничими та технічними спеціальностями «Skills Labs: власна справа та успішна кар’єра». Вона зібрала понад 30 активних молодих людей Львівщини віком 16–30 років, які напрацювали власні проекти та соціальні ініціативи і готові втілювати підприємницькі проекти.

Активною учасницею Програми була Ольга Кобилянська, студентка третього курсу Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», яка навчається за спеціальністю «Економіка». Ольга розробила й успішно захистила соціальний проект «Неси добро у своєму серці». За задумом студентки, проект має допомагати талановитій молоді Львова реалізовувати свої таланти і вміння.

Захист проектів учасників програми відбувся у Львівському обласному молодіжному центрі. На зустріч завітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, який поділився власним досвідом реалізації перших проектів, а також закликав учасників робити позитивні зміни в громаді, адже «історію творять люди».