Робота у престижній фірмі – це реально: представники компанії SoftServe зустрілися зі студентами ІТРЕ

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
Представники компанії SoftServe зустрілися зі студентами ІТРЕ

Представники SoftServe зустрілися зі студентами ІТРЕ. Зустріч відбулася за сприяння відділу працевлаштування та зв’язків із виробництвом Львівської політехніки.

Під час представлення студенти різних курсів дізналися про те, що свого часу SoftServe створили саме випускники Львівської політехніки. На сьогодні фірма потужно розвивається і має офіс у США. Періодично сюди запрошують нових працівників і влаштовують їм безоплатне навчання професійних навичок. Цього разу студентів теж запрошують на навчання, а після того – на стажування й на роботу, де початкова платня – 500 $. Пропонувати свої кандидатури можуть і студенти-телекомунікаційники. На зустрічі вони дізналися про програму стажування та можливості після її завершення.