Наукова діяльність кафедри філософії

Протягом 2022-2026 рр. виконуватиметься кафедральна науково-дослідна робота на тему «Трансформації філософських концепцій під впливом новітних технологій».

Кафедра є ініціатором проведення щорічного Круглого столу (11 лютого), присвяченого пам’яті засновника Львівсько-Варшавської філософської школи Казимира Твардовського (1866-1938), щодворічної Всеукраїнської науково-практичної конференції «На шляху до діалогу філософії, науки і релігії», регулярно організовує круглі столи та міжуніверситетські конференції.

Разом із кафедрою політології та міжнародних відносин кафедра філософії видає фаховий науковий журнал «Гуманітарні візії» (категорія «Б», філософські науки, політичні науки): Series Humanitarian Vision

При кафедрі філософії працює філософський студентський гурток та випускається студентська філософська стінгазета «Ліхтар Діоґена».

Оновлено 1 рік 10 місяців тому