Студент ІГСН у рамках міжнародного обміну прочитав лекцію для студентів столичних університетів

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
Студент ІГСН прочитав лекцію для студентів столичних університетів

24–29 жовтня 2018 року у Києві та Київській області відбувався Українсько-Литовський міжнародний обмін молодіжних працівників. Проект реалізовує National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine та «Національна молодіжна рада Литви» LiJOT за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Обмін має на меті посилити міжкультурний діалог між молоддю двох країн і надати змогу громадським активістам, викладачам, молодіжним працівникам обговорити реалізацію спільних проектів у молодіжній сфері.

Студент кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» Денис Вертелецький, який входить до організаційного комітету міжнародного обміну, брав участь у цьому заході. Зокрема, Денис прочитав лекцію на тему «Мотивація та з чим її їдять» для студентів ІІ–IV курсів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київського університету імені Бориса Грінченка.

Студент ІГСН прочитав лекцію для студентів столичних університетів Студент ІГСН прочитав лекцію для студентів столичних університетів