Політехніки взяли участь в українсько-польській зустрічі з розв’язання проблем, пов’язаних з алкоголем

За матеріалами сайту ЛОДА
Політехніки взяли участь в українсько-польській зустрічі

30 жовтня 2018 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулася зустріч із директором Державної агенції з розв’язання проблем, пов’язаних з алкоголем, Кшиштофом Бжузкою, Республіка Польща.

На зустрічі були присутні, зокрема, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян, представники Центру громадського здоров’я і кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка».

Підбито проміжні підсумки співпраці з польськими колегами, розглянуто питання про подальші дії щодо підготовки обласних заходів стосовно протидії алкоголізму та наркоманії серед дітей та молоді у Львівській області, питання обміну досвідом в Республіці Польща делегації Львівщини. Зокрема, обговорено питання проведення у м. Львові 6–7 грудня 2018 року Міжнародної науково-практичної конференції «Вагітність без алкоголю».

Політехніки взяли участь в українсько-польській зустрічі