Майбутні учасники зовнішньоекономічної діяльності ознайомилися з роботою львівських митників

Прес-служба ГУ ДФС у Львівській області
студенти на екскурсії

У рамках Меморандуму про співпрацю студенти Національного університету «Львівська політехніка» відвідали митні пости Львівської митниці ДФС «Городок» та «Львів-аеропорт».

На митному посту «Городок» студенти ознайомилися з основами здійснення зовнішньоекономічних операцій. Цей підрозділ вибрано не випадково. Адже він один із найкращих митних постів не лише у Львівській митниці, а й у системі Державної фіскальної служби України. В середньому щодня тут оформляють понад 230 вантажно-митних декларацій, близько 4 тис. тон вантажів, до держбюджету перераховують 15–20 млн грн.

Цей митний пост також відповідає всім сучасним вимогам, зокрема, процедура надання послуг тут відбувається за принципом «Єдиного вікна», розвинута зручна як для митників, так і для перевізників та брокерів сервісна інфраструктура, сучасні засоби зв’язку та відеоспостереження тощо. Майбутні менеджери ознайомилися з роботою митників, які наочно продемонстрували процес митного оформлення, показали систему електронного декларування, порядок огляду транспортних засобів тощо.

У Міжнародному аеропорту «Львів» студенти мали змогу оглянути роботу митників як у напрямі «приліт», так і «виліт», особливості здійснення митних процедур в авіаційному пункті пропуску, а також ознайомитися з роботою суміжних служб.

Загалом керівництво кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності, а також кафедри менеджменту та міжнародного підприємництва Львівської політехніки активно співпрацюють із митниками. Окрім цих заходів, заплановано аналогічні поїздку в автомобільний пункт пропуску, також працівників митниці залучають до семінарів, наукової роботи тощо.

Керівництво кафедри та студенти залишились задоволені побаченим, адже це допоможе їм поглибити рівень знань, закріпити набуті теоретичні вміння і навики.

студенти на екскурсії студенти на екскурсії студенти на екскурсії