Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт студентів та аспірантів «Історія, яка нас об’єднує»

За матеріалами сайту ЛОДА
Герб Львівської політехніки

Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада оголошують Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує». Учасниками конкурсу можуть бути студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України ІІІ–ІV рівнів акредитації.

Мета Конкурсу – сприяння молодим історикам, які прагнуть вивчати малодосліджені та контроверсійні питання української історії; заохочення суспільного обговорення цієї проблематики та правдивого висвітлення подій минулого, консолідації українського суспільства і поглиблення знань з історії України.

Тематика Конкурсу – «Незвичайні долі звичайних людей на зламі історії». Особливу підтримку матимуть теми досліджень, які присвячені історичній антропології, історії повсякдення, мікроісторії, зокрема теми «Людина у вирі ХХ століття», «Репресії у ХХ ст», «Історія повсякдення ХХ ст», «Боротьба за ідею у ХХ ст», «Сучасна історія. «Євромайдан», «Революція гідності», АТО.

Заявки для участі у конкурсі потрібно подати до 25 листопада 2015 року.