Конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє про черговий щорічний Конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fuibright Scolar Program.

Fuibright Scolar Program передбачає проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь

1. представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук;
  2. діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналістики та юристи;
  3. дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи на менше п’яти років;
  4. аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018).

Детально про Програму, перелік документів для участі у Конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html