Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Печерські каштани»

Оргкомітет конкурсу повідомляє про початок підготовчого етапу XVII Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерcькі каштани» і запрошує взяти участь в конкурсній програмі, яка відбудеться 29 травня – 3 червня 2017 року.

Засновником і організатором Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани» (далі – Конкурс) є Київський національний університет технологій та дизайну (далі КНУТД). Конкурс проводиться при підтримці Міністерства освіти і науки України.

Конкурс проводиться з метою реалізації творчого потенціалу студентів-дизайнерів.

Завданнями Конкурсу є: створити умови для реалізації творчого потенціалу молоді в сфері дизайну та моди; продемонструвати результати творчої праці молодих дизайнерів широкому загалу фахівців та потенційних споживачів; сприяти здобуттю вищої освіти майбутніми фахівцями у виробничих галузях: текстиль і вироби з нього, одяг і хутро, шкіряні вироби і взуття та ін.; популяризувати творчість молодих дизайнерів; поширити серед студентів і молодих дизайнерів сучасні тенденції світової індустрії моди; створити умови для зміцнення й розвитку зв’язків між творчою молоддю України інших країн Європи та світу.

У Конкурсі можуть брати участь студенти і випускники навчальних закладів України та інших країн світу, які здобувають освіту у галузях дизайну, легкої та текстильної промисловості у віці 16-35 років.  

Визначення переможців Конкурсу здійснюється журі: визначаються перші три місця у кожній номінації кожного конкурсу (журі залишає за собою право присудження в кожній номінації від 1-го до 3-х місць), Гран-Прі обирається з колекцій конкурсу Одягу і Взуття та Аксесуари.

До участі у конкурсному перегляді приймаються колекції розроблені у 2016-17 рр. Кожен учасник конкурсу має право брати участь в декількох номінаціях. Колекція повинна складатися з 5-7 моделей (для конкурсу одягу), 3-5 пар моделей взуття або аксесуарів (для конкурсу взуття і аксесуарів).

Організаційні внески:

  • Конкурс одягу (жіночого, чоловічого, дитячого) – 500 грн;
  • Конкурс взуття та аксесуарів – 500 грн;
  • Конкурс текстилю – 100 грн.

Конкурсні матеріали і терміни їх надання до оргкомітету 

  • До 1 травня 2017 року учасники програми конкурсу повинні заповнити форму онлайн-реєстрації: http://bit.ly/PecherskiKashtany2017.
  • 1-5 травня – відбір робочим журі ескізних проектів (список учасників, які пройшли ескізний відбір буде розміщений на сайті КНУТД http://knutd.com.ua/ 5 травня).
  • 29 травня – 2 червня Півфінали.
  • 3 червня Фінал – кінцевий конкурсний перегляд (колекції одягу, взуття та аксесуарів), визначення переможців: Гран-Прі та перші три місця в кожній номінації.
Приєднані файлиРозмір
Наказ МОН262.02 KB