Львівська політехніка проводить набір на підготовчі курси

Огляд-конкурси для архітекторів «Премія Національної спілки архітекторів України» та «Інтер’year»

    Організатором огляду-конкурсу виступає Національна спілка архітекторів України за підтримки громадських, державних і приватних установ та організацій. Співорганізаторами та засновниками конкурсу «ІНТЕР’YEAR» виступають ТОВ «Архітектура і престиж», Київська організація НСАУ та ТД «Кармен». Огляд-конкурс проходить під патронатом Міжнародної спілки архітекторів (МСА). До участі в ньому запрошуються архітектори, дизайнери та творчі колективи архітекторів та дизайнерів.

    Предметом розгляду огляду-конкурсу на здобуття нагород “Премії НСАУ” в 2017 році є твори у вигляді проектів або реалізованих об’єктів за номінаціями:

- містобудування (містобудівні проекти та планувальні рішення, генеральні плани населених пунктів, детальні проекти планування територій, проекти забудови кварталів, вулиць, площ, дизайн міського середовища, ландшафтних комплексів та ін.)

- будівлі, комплекси та споруди: громадські, адміністративні, промислові, тощо, у т.ч. реконструкція, реставрація (проекти і реалізація);

- багатоповерхові житлові будинки: нове будівництво, реконструкція, реставрація (проекти і реалізація);

- малоповерхові житлові будинки: котеджі та садиби, блокована житлова забудова, нове будівництво, реконструкція, реставрація (реалізація);

- інтер’єри в номінаціях: 1. Інтер'єри житлових приміщень (квартири). 2. Інтер'єри житлових приміщень (будинки). 3. Інтер'єри адміністративно-громадських будівель: об'єкти соціального призначення, офіси. 4. Інтер'єри комерційних будівель: торгові приміщення. 5. Інтер'єри підприємств громадського харчування: кафе, барів, ресторанів. 6. Міський інтер'єр. 7. Нереалізовані проекти. (див. Положення конкурсу “ІНТЕР’YEAR“ на сайті interyear.com.ua )

- «За вагомий внесок у розвиток вітчизняної архітектури та дизайну» (присуджується проектним організаціям, науковим установам, учбовим закладам або визначним архітекторам та дизайнерам за сумою творчих досягнень і плідну багаторічну професійну діяльність).

- «Застосування BIM в проектах».

   Згідно з рішенням журі визначені переможцями огляду-конкурсу автор (автори) нагороджуються призами, дипломами та нагрудними значками. Розмір та вартість призів визначають оргкомітет конкурсу та журі в кожній з номінацій.

   Оргкомітетом на 2017 рік визначена вартість участі в огляді-конкурсі виходячи із вартості одного умовного планшету – 300 грн.

   Останній строк реєстрації (прийом заявок) та прийняття робіт через сайт НСАУ та ІНТЕР’YEAR - 05.06.2017

   Експозиційні матеріали на огляд-конкурс в архітектурних та містобудівних номінаціях учасники розміщують в електронному вигляді самостійно шляхом заповнення форми заявки на сайті НСАУ www.nsau.org у розділі ”Фестивалі/конкурси” на сторінці “Премія НСАУ” та на інтернет-ресурсі конкурсу ІНТЕР’YEAR interyear.com.ua – для інтер’єрних номінацій.

Відповідальний секретар конкурсу Віра Миколаївна Єніна, 044 279-98-04, факс: 044 279-87-96, e-mail: v.enina38@mail.ru; Координатор проекту Олександр Мирославович Барановський, 050 3511764, alex.baranowski@ukr.net. http://www.nsau.org

Конкурс ІНТЕР’YEAR: Віце-президент НСАУ Олена Павлівна Олійник, 063-268-46-30; e-mail: archiprestig@gmail.com http://www.interyear.com.ua

Приєднані файлиРозмір
lipki-view01-post.jpg131.35 KB