Вступ 2019: рейтингові списки
 

Міжнародна науково-теоретична конференція «Граматичні читання – Х».

16-17 травня 2019 року кафедра загального та прикладного мовознавства і слов’янської філології та кафедра української мови Донецького національного університету імені Василя Стуса, Інститут мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України, Інститут української мови НАН України, Український мовно-інформаційний фонд НАН України, кафедра славістики Бєлградського університету, Познанський університет імені Адама Міцкевича, Університет Палацького в Оломоуці спільно проводять Міжнародну науково-теоретичну конференцію «Граматичні читання – Х».

Передбачено роботу таких секцій:

  • Проблеми філософії та феноменології мови, теорії та історії мови;
  • Теоретичні питання морфології і синтаксису;
  • Актуальні проблеми семантики мовних одиниць;
  • Проблеми дискурсології та дискурс-аналізу;
  • Прикладна лінгвістика: напрями та методи дослідження.

Робота конференції відбудеться за адресою: Донецький національний університет імені Василя Стуса, філологічний факультет, вул. Академіка Янгеля, 4, м. Вінниця.

Проїзд, проживання і харчування – за рахунок учасників. Учасники конференції незалежно від форми участі (очна / заочна) сплачують оргвнесок у розмірі 350 грн.

Електронний варіант матеріалів та заявку на участь у конференції, час та суму оплати просимо надсилати до 1 березня 2019 року на адресу: h.v.sytar@donnu.edu.ua. Якщо Ви не отримали підтвердження про одержання матеріалів протягом двох робочих днів, повторіть, будь ласка, лист ще раз.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист36.74 KB