Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

V Міжнародна науково-практична конференція "Цифрова освіта в природничих університетах"

17-18 жовтня 2018 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Цифрова освіта в природничих університетах".  

Під час конференції плануються дискусії щодо формування ключових компетентностей у суспільстві знань для підготовки висококваліфікованих фахівців у природничих університетах, учасниками якої будуть представники природничих університетів України, Польщі, Білорусі тощо. Засновниками конференції є Національний університет біоресурсів і природокористування України та Вроцлавський природничий університет. Перший день присвячений широкій аудиторії учасників. Протягом другого дня проходитиме робота секцій конференції та окремої панелі «Вимоги бізнесу до ІТ-компетентності випускників природничих університетів». 

Секції конференції:

1. Е-середовище та кіберпростір 

2. Проектування та використання е-навчальних ресурсів і сервісів в університетах 

3. Технології е-навчання 

4. Комунікація та колаборація з бізнес-середовищем 

5. STEM-освіта та інтернет речей у природничих університетах 

Розповсюдження матеріалів конференції буде здійснюватися у електронному форматі збірника тез на сайті конференції (http://econference.nubip.edu.ua/index.php/deeu/2k18), а також у друкованому вигляді. 

Автори кращих доповідей будуть запрошені до друку в спеціальному випуску «Цифрова освіта у природничих університетах» журналу «Інформаційні технології і засоби навчання» (індексований в наукометричної базі Web of Sciencehttps://journal.iitta.gov.ua/index.php/itlt/index.

Важливі дати конференції:

Подання тез та статей – до 15 вересня 2018 р.

Повідомлення про прийняття до друку – до 30 вересня 2018 р.

Проведення конференції – 17-18 жовтня 2018 р.

Приєднані файлиРозмір
deeu_2018.pdf616.94 KB
template.docx47.63 KB