Вступ 2019: рейтингові списки
 

Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні

Представництво європейського Союзу в Україні проводить низку інформаційних заходів в рамках проекту «Інформаційна підіримка молодіжних мереж ЄС в Україні», що надасть чудову можливість перевірити свої знання про Європейський Союз, втілити у життя нові ідеї, знайти друзів та партнерів.

З грудня 2018 року є можливість приєднатись до оновленої платформи спілкування та взаємодії Мережі ЄС https://euroquiz.org.ua/network-eu. Сайт Euroquiz.org.ua, на якому зібрано останні новини та блоги європейських експертів та активістів, дозволить вам бути проінформованими щодо розвитку євроінтеграційних процесів в Україні. До мереж ЄС належать євроклуби України, випускники EU Study Days та програми Еразмус, Інформаційні центри ЄС, експерти Team Europe, учасники European Union Visitors Programme, Молоді європейські посли, Асоціація випускників Коледжу Європи.

З грудня 2018 року по червень 2019 року реєструйся і бери участь у п'ятій щорічній Євровікторині

Євровікторина — це всеукраїнська вікторина на тему Європи та Європейського Союзу, що складається з 5 тематичних напрямків. Щоб набрати максимум балів, відповідай на запитання за всіма темами. При оцінці буде врахована точність та швидкість відповідей. 100 найкращих гравців у категоріях до 14 років та від 14 років отримають цінні призи.

Грати: https://euroquiz.org.ua/signin

 

Представництво ЄС проводить серію Днів кар’єри ЄС у містах України

Докладніше: https://euroquiz.org.ua/career-days

Місце проведення у Львові

вул. Університетська, 1

Антонюк Наталія

nantonyk@yahoo.com, eui.lviv@gmail.com

Місце проведення: Львівський національний університет імені Івана Франка https://eucareerday2019.bitrix24.site/#block75