Вступ 2019: рейтингові списки
 

Стажування у Франції для молодих українських науковців

Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.

Стипендії розміром 700 - 1060 євро на місяць. Витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії. Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (аспірантів, докторантів, науковців) віком до 40 років, робота яких потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці). Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.

Дані дослідницькі стажування повинні відбуватись у рамках існуючого партнерства або партнерства, що розвивається між французькими та українськими науково-освітніми закладами.

Кандидати повинні:
заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою
відіслати електронною поштою на адресу bgfselection@gmail.com:

Терміни подачі документів:

  • Перший конкурс: Прийом документів до 21 січня. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 16 лютого. Період стажування передбачається з 1 березня по 30 вересня поточного року.
  • Другий конкурс: Прийом документів  до 20 червня поточного року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 15 липня. Період стажування передбачається з 1 вересня по 21 грудня поточного року.

Для більш детальної інформації прохання звертатись до

Оксана Ландо,

координатора стипендій

електронна пошта oksana.lando@ifu.kiev.ua 

телефон (+38 044 482 23 71 / 486 11 54)