Вступ 2019: рейтингові списки
 

Всеукраїнський фестиваль інновацій (14-16 травня 2019 року)

З нагоди Дня науки в Україні Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі інновацій, який відбудеться 14 — 16 травня 2019 р.

Мета заходу — розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів.

У рамках заходу заплановано такі події:

  • круглий стіл «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України»;
  • конкурс стартап проектів;
  • конкурс інноваційних проектів;
  • навчальний тренінг щодо інноваційної діяльності.

Круглий стіл

До участі у заході запрошуються представники закладів вищої освіти, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать питання академічного підприємництва та комерціалізації інноваційної продукції.

У разі зацікавленості, просимо до 18:00 10 квітня 2019 року заповнити реєстраційну форму; тези доповіді прикріпити до Google-форми або надіслати на електронну пошту.

Участь у заході безкоштовна.

Навчальний тренінг з інноваційної діяльності

У разі зацікавленості та для підтвердження участі у навчальних тренінгах, спрямованих на розвиток навичок в сфері інноваційної діяльності, в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій – 2019, просимо заповнити реєстраційну форму. Тема та спікери тренінгу уточнюються та будуть оголошені пізніше.

 

Контактна інформація:

Номер(и) телефону:

  • + 38 (044) 287-82-00;
  • +38 (044) 287-82-64.

E-mail:

 

Приєднані файлиРозмір
Офіційний лист-запрошення327.95 KB