Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Фонд Кличко

Наукова конференція Falling Walls Lab Kyiv 2017

Візьми участь у наймасштабнішій науковій конференції України Falling Walls Lab Kyiv 2017! Це чудова можливість презентувати свій власний винахід чи проривну ідею усьому світу! Наука перестає бути нудною! 
 

Falling Walls Lab Kyiv – це регіональна наукова конференція, яка відбувається в рамках Falling Walls Conference, заснованої у Берліні, Німеччина.

Головна мета події – сприяти розвитку наукових і підприємницьких інновацій та стимулювати обмін досвідом між науковцями та професіоналами різних сфер діяльності.

Klitschko Foundation запрошує до співпраці

Всеукраїнська благодійна організація Klitschko Foundation запрошує студентів, працівників, викладачів до співпраці в рамках проекту Falling Walls Lab Kyiv 2017.

Falling Walls Lab - це новий міждисциплінарний формат конференцій для молодих геніїв зі всього світу, що дає чудову можливість студентам, молодим вченим і фахівцям представити свої ідеї, науково-дослідні проекти та ініціативи усьому світу.

Міжнародний форум Falling Walls Venture Kyiv 2016

Falling Walls Venture є міжнародним форумом для видатних венчурних капіталістів, стратегічних інвесторів, науково обґрунтованих стартапів та лідерів громадської думки.

Формат

Міжнародна наукова лабораторія Falling Walls Lab Kyiv 2016

Цього літа у Вас є можливість стати учасником другої Falling Walls Lab у Києві і презентувати ваш винахід або проривну ідею на весь світ!

Під проривом ми розуміємо ідею, дослідницький проект, бізнес-модель або соціальну ініціативу, яка є оригінальною та інноваційною, покликаною вирішувати проблеми сучасного світу. Це може бути як реалізована ідея, так і проект, який існує лише на папері, однак має переконливу доказову концепцію.