Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Міжнародна літня школа україністики «Крок до України 2018» у Львові

Міжнародна літня школа україністики «Крок до України» у Львові – це чудова можливість вивчити українську мову, поглибити свої знання з української культури, весело і цікаво провести час у чарівному і неповторному місті Львів у колі нових друзів. Навчальний курс триватиме 2 тижні – з 16 до 29 липня 2018 року.

Міжнародний фінал змагань з усного рахунку «Прангліміне – 2018» в рамках проекту «Міксіке в Україні»

28 квітня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться надзвичайно цікавий інтелектуальний турнір – Міжнародний фінал змагань з усного рахунку «Прангліміне», який уперше пройде у столиці Галичини.

Урочисте відкриття змагань, у яких візьмуть участь понад 150 учасників із шести європейських країн, пройде в актовій залі І навчального корпусу Університету (вул. Карпінського, 2/4). Початок о 10:00.

Зустріч із науковцями Андрієм Совою та Ярославом Тимчаком у межах проекту «Від книги до мети»

У четвер, 26 квітня 2018 року, в межах проекту Ірини Фаріон «Від книги до мети» відбудеться зустріч із науковцями Львівського державного інституту фізичної культури імені Івана Боберського Андрієм Совою та Ярославом Тимчаком і презентація монографії «Іван Боберський – основоположник української тіловиховної і спортової традиції».

Місце проведення заходу – головний корпус Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Степана Бандери, 12), авдиторія 217. Початок о 16 годині.

Міжнародний симпозіум «Меншість серед більшості: українці Польщі» у Львівській політехніці

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на Міжнародний симпозіум «Меншість серед більшості: українці Польщі», який відбудеться 25 квітня 2018 року.

Місце проведення заходу – головний корпус Львівської політехніки, початок о 14:00.

Питання національних меншин у Європі є одним із найбільш актуальних та гострих у політиці країн ЄС. Ця проблема не оминула нашого західного сусіда – Республіку Польща, де одна з найбільших меншин – українська.

День знайомства з Інститутом гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки для учнів 9–11 класів

Інститут гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 9–11 класів 20 квітня 2018 року на День знайомства з Інститутом.

Місце проведення заходу – аудиторія 313 IV навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Митрополита Андрея, 5). Початок о 12:00.

Під час зустрічі відбудеться презентація освітніх програм:

Зустріч із мистецтвознавцем Оксаною Пеленською «Українська мистецька Прага міжвоєнного періоду»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки запрошує на захід «Українська мистецька Прага міжвоєнного періоду», який відбудеться 19 квітня 2018 року в Актовій залі Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 14:00.

Засідання дискусійного клубу «Філософські проблеми науки і техніки» на тему «Відновлювальна енергетика»

Осередок Українського фізичного товариства при Національному університеті «Львівська політехніка» повідомляє, що 24 квітня 2018 року в ауд. 124 головного корпусу Університету відбудеться засідання дискусійного клубу «Філософські проблеми науки і техніки» на тему «Відновлювальна енергетика».

Тематика зустрічі

IV Українсько-польський форум «Транскордонне співробітництво та спільний європейський простір»

Організаційний комітету запрошує до участі в ІV Українсько-польському науковому форумі «Транскордонне співробітництво та спільний європейський простір: теорія, практика і нові можливості», який відбудеться у м. Львові 7–8 червня 2018 року.

«Україна пам’ятає – світ визнає»: зустріч зі Стефаном Романівим (Австралія) до 85-ї річниці Голодомору

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на зустріч зі Стефаном Романівим (Мельбурн, Австралія), головою Міжнародного координаційного комітету у справі Голодомору, генеральним секретарем Світового Конґресу Українців, президентом Союзу українських організацій Австралії, яка відбудеться 17 квітня 2018 року.