Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Міжнародний симпозіум «Ментальне здоров’я і громада» у рамках III Міжнародної конференції «Психічне здоров’я»

27 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» у рамках III Міжнародної науково-практичної конференції «Психічне здоров’я: глобальні виклики ХХІ століття» буде проведено Міжнародний стратегічний симпозіум «Ментальне здоров’я і громада».

Організатори:

День відкритих дверей у Технологічному коледжі Політехніки для учнів випускних класів та їхніх батьків

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та їхніх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться 26 жовтня 2019 року. Початок об 11 годині.

Адреса коледжу: вул. Демнянська, 15, м. Львів, 79031; телефони: (032) 256-03-83, 247-76-97; e-mail: mail@tc.lviv.ua; http://tc.lviv.ua/.

Еко-вікенд – традиційне екологічне свято у Національному університеті «Львівська політехніка»

26 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться традиційний Еко-вікенд. Цього року ми розширюємо поняття «екологічності». То ж у межах заходу проведемо День здоров’я. А ще однією особливістю Еко-вікенду стануть активності для людей з особливими потребами.

Саме тому Еко-вікенд 2019 покликаний продемонструвати, наскільки важливо бути свідомою, здоровою людиною, яка гармонійно взаємодіє зі здоровим середовищем та формує правильне оточення.

Одинадцята науково-практична конференція «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі»

20–22 листопада 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» буде проведено Одинадцяту науково-практичну конференцію «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі».

Мета конференції – обмін та поширення досвіду в галузі інформатизації між вищими навчальними закладами, опублікування результатів наукових досліджень із застосування інтерактивних, комп’ютерних та інфокомунікаційних технологій, розвитку актуальних напрямів інформатизації університетів.

День Здоров’я Львівської політехніки в рамках Міжнародної конференції «Партнерство заради соціальних змін»

26 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Партнерство заради соціальних змін: 20 років досвіду» відбудеться День Здоров’я Львівської політехніки.

ІІІ Всеукраїнська конференція «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України»

Кафедра конституційного та міжнародного права Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України: досягнення та перспективи», яка відбудеться 22 листопада 2019 року в Інституті права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки (вул. Князя Романа, 1/3).

Презентація книг воїна і письменника Бориса Гуменюка в межах проєкту «Від книги до мети»

23 жовтня 2019 року в межах авторського проєкту професора Ірини Фаріон «Від книги до мети» відбудеться презентація книг воїна і письменника Бориса Гуменюка «Вірші з війни», «100 новел про війну».

Місце проведення заходу – авдиторія 217 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 16:00.

 

День відкритих дверей у Технічному коледжі для учнів 9-х та 11-х класів шкіл і випускників закладів профтехосвіти

Технічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 9-х, 11-х класів загальноосвітніх шкіл та випускників професійно-технічних навчальних закладів на День відкритих дверей, який відбудеться 19 жовтня 2019 року. Початок о 12 годині.

Адреса коледжу: м. Львів, вул. Пимоненка, 17. Телефони для довідок: (032) 270-20-50, 270-60-67.

Міжнародна конференція «Актуальні проблеми забезпечення захисту прав та свобод людини в умовах євроінтеграції України»

Кафедра кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Міжнародної конференції «Актуальні проблеми забезпечення захисту прав та свобод людини в умовах інтеграції України в європейський простір», яка відбудеться 25 жовтня 2019 року в місті Львові.