Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

День відкритих дверей у коледжі «Інфокомунікації» Львівської політехніки для учнів та їхніх батьків

8 лютого 2018 року в актовій залі коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Січових Стрільців, 7) відбудеться День відкритих дверей. Початок о 13 годині.

Адміністрація коледжу запрошує на зустріч учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл, учнів професійно-технічних училищ та їхніх батьків.

Цикл лекцій професора Вінфріда Ауцінгера (Австрія) «Комп’ютерна алгебра за допомогою пакету Maple»

З 19 до 23 лютого 2018 року в рамках чинної угоди про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» і Технічним університетом Відня (Австрія) відбудеться цикл лекцій професора Вінфріда Ауцінгера (Winfried Auzinger) «Комп’ютерна алгебра з допомогою пакету Maple, інтерактивне використання, програмування та застосування в математичній освіті».

Місце і час проведення лекцій – аудиторія 217 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка», 14:15 – 15:50 (IV пара).

План лекцій – у доданому файлі.

VІ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Мистецтво в реаліях сучасної освіти»

Мета заходу – проаналізувати вітчизняний та зарубіжний досвід образотворчої освіти й довести її необхідність на сучасному етапі розвитку суспільства.

Напрями роботи:

День відкритих дверей у Технологічному коледжі Львівської політехніки для учнів шкіл і закладів профтехосвіти

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів на День відкритих дверей, який відбудеться 3 лютого 2018 року. Початок об 11 годині.

Адреса коледжу: вул. Демнянська, 15, м. Львів, 79031; тел: (032) 295-16-29, 247-99-64; e-mail: mail@tc.lviv.ua; http://tc.lviv.ua/.

Засідання дискусійного клубу «Філософські проблеми науки і техніки» на тему «Нанотехнології»

Осередок Українського фізичного товариства при Національному університеті «Львівська політехніка» запрошує на засідання дискусійного клубу «Філософські проблеми науки і техніки» на тему «Нанотехнології», яке відбудеться 13 лютого 2018 року в ауд. 124 головного корпусу Університету. Початок о 14:00.

Тематика зустрічі

XIV Міжнародна конференція «Перспективні технології і методи проектування МЕМС» (MEMSTECH 2018)

Кафедра систем автоматизованого проектування Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у XIV Міжнародній науково-технічній конференції «Перспективні технології і методи проектування МЕМС» (MEMSTECH 2018), яка відбуватиметься 18–22 квітня 2018 року.

Організатори

VІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивні технології у машинобудуванні»

З 5 до 9 лютого 2018 року Національний університет «Львівська політехніка» проводить VІІ Міжнародну науково-технічну конференцію «Прогресивні технології у машинобудуванні».

Тематика конференції

Двадцять третя Науково-технічна конференція «Геофорум – 2018»

Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії запрошує на XXІIІ Науково-технічну конференцію «Геофорум – 2018», яка відбудеться 18–20 квітня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» та на базі готелю «Валентина» у Брюховичах.

Тематика конференції

Майстер-клас «Управління фінансами та формування бюджету StarUp» у стартап-школі Львівської політехніки

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на майстер-клас «Управління фінансами та формування бюджету StarUp» від фінансиста Михайла Колісника у рамках навчального курсу StartUp Creator.

Знання про фінансові тонкощі від Михайла Колісника черпають у Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету, бізнес-школі Інституту приватизації й менеджменту (Мінськ), таємниці успішного стратегічного планування він викладав у Единбурзькій бізнес-школі, Київській школі економіки, інших провідних бізнес-школах України та світу.