Вступ 2019: рейтингові списки
 

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Дев’ятий Міжнародний молодіжний науковий форум «Litteris et Artibus»

Організаційний комітет запрошує молодих науковців до участі у IХ Міжнародному молодіжному науковому форумі «Litteris et Artibus», який відбудеться 21–23 листопада 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Участь у Форумі можуть взяти молоді автори оригінальних статей, де описано дослідження в галузях, які відповідають тематиці дев’яти конференцій, що проходитимуть у рамках Форуму:

Урочиста посвята у студенти Львівської політехніки і День першокурсника в Університеті

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує першокурсників, їхніх батьків та друзів на урочисту посвяту до студентських лав і День першокурсника.

Під час святкування відбуватимуться такі заходи.

IV Міжнародна конференція «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства»

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту запрошує взяти участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства», яка відбудеться 24–26 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

До участі в конференції запрошують науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, а також фахівців-практиків у сфері бухгалтерського обліку, аналізу, аудиту.

Секції конференції

XX Ювілейна міжнародна конференція «Обчислювальні проблеми електротехніки»

Кафедра теоретичної та загальної електротехніки Національного університету «Львівська політехніка» (Україна) у співпраці з Варшавським Технологічним університетом (Польща), Лодзьким Технічним Університетом (Польща), Університетом Західної Богемії (Чехія), Університетом Жиліни (Словаччина), Науковим центром Польської академії наук у місті Києві запрошує взяти участь у XX Ювілейній міжнародній конференції «Обчислювальні проблеми електротехніки», яка відбудеться 15–18 вересня 2019 року.

Міжнародна конференція «Вища технічна школа у Центральній і Східній Європі: ґенеза, сучасність, перспективи»

Організаційний комітет запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Вища технічна школа у Центральній і Східній Європі: ґенеза, сучасність, перспективи», яка відбудеться 4–5 листопада 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Конференція у Львові має закласти підґрунтя для серії наукових зустрічей щодо проблем розвитку технічної освіти й науки, які би стали доброю традицією для університетів Центральної і Східної Європи з вивчення досвіду минулого та перспектив у спільному майбутньому.

Міжнародна конференція «Освіта, пам’ять, місто. Присвячується пам’яті архітектора Івана Левинського»

Інститут архітектури Львівської політехніки запрошує до участі у Міжнародній науковій конференції «Освіта, пам’ять, місто. Присвячується пам’яті архітектора Івана Левинського», яка відбудеться 27 вересня 2019 року в головному корпусі Університету.

Пріоритетні напрями

III Міжнародна конференція «Водопостачання і водовідведення: проєктування, будівництво, експлуатація, моніторинг»

Організаційний комітет запрошує взяти участь у III Міжнародній науково-технічній конференції «Водопостачання і водовідведення: проєктування, будівництво, експлуатація, моніторинг», яка відбудеться 23–25 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Партнерство заради соціальних змін: 20 років досвіду»

Організаційний комітет запрошує на ювілейну Міжнародну науково-практичну конференцію «Партнерство заради соціальних змін: 20 років досвіду», присвячену 20-й річниці канадсько-українського проекту «Реформування соціальних служб» (1999–2003 рр.), виконаного на базі Національного університету «Львівська політехніка» за фінансової підтримки Канадської Агенції з Міжнародного Розвитку (CIDA).

Конференція відбуватиметься 24–26 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Організатори-партнери:

П’ята Міжнародна конференція «Statistical Physics: Modern Trends and Applications»

3–6 липня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться V Міжнародна конференція «Statistical Physics: Modern Trends and Applications», присвячена 110-річчю академіка Миколи Миколайовича Боголюбова.

Конференція організована спільно з Інститутом фізики конденсованих систем Національної академії наук України та Львівським національним університетом імені Івана Франка.