Львівська політехніка проводить набір на підготовчі курси

Львівська політехніка

ІІ студентська науково-практична конференція «Сучасна економічна освіта очима студентів»

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі IІ студентської науково-практичної конференції «Сучасна економічна освіта очима студентів», яка відбудеться 30–31 березня 2017 року у Львівській політехніці.

Секції конференції

День відкритих дверей у Технологічному коледжі Львівської політехніки для учнів випускних класів

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» 4 лютого 2017 року запрошує учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів на День відкритих дверей. Початок об 11 годині.

Адреса коледжу:

вул. Демнянська, 15, м. Львів, 79031;
тел: (032) 295-16-29, 247-99-64;
e-mail: kldintu@arkada-x.com.ua; http://tc.lviv.ua/.

ІІ Всеукраїнська конференція студентів і молодих дослідників «ЗМІ та демократичний розвиток України»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» 20 березня 2017 року проводить у Львові Другу Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів та молодих дослідників «ЗМІ та демократичний розвиток України».

Тематика конференції

Інтернет-конференція «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит в системі інформаційного забезпечення підприємств»

Кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит в системі інформаційного забезпечення підприємств», яка відбудеться 17 березня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» за адресою: м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12, ІV навчальний корпус, ауд. 406.

Напрями роботи конференції

VI Всеукраїнська науково-практична конференція «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії»

Кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка», громадське об’єднання «Сходження», просвітницько-консалтингова спільнота «Сім променів» запрошують до участі у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії» на тему «Міф, філософія, наука: історична траєкторія взаємин», яка відбудеться 21–22 квітня 2017 року.

Місце проведення конференції – м. Львів, вул. Професорська, 1, конференц-зал Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки.

Міжнародна науково-практична конференція «Хімічна технологія та інженерія»

Шановні колеги!

З приємністю повідомляємо, що 26–30 червня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» буде проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Хімічна технологія та інженерія».

Організатори конференції:

ІІ Всеукраїнська конференція «Проблеми з транспортними потоками і напрями їх розв’язання»

Інститут інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» з 16 до 18 березня 2017 року проводить ІІ Всеукраїнську науково-теоретичну конференцію «Проблеми з транспортними потоками і напрями їх розв’язання», у якій запрошує взяти участь всіх, хто працює у галузі автомобільного транспорту.

Тематика конференції:

День відкритих дверей у Технічному коледжі Львівської політехніки для учнів 9-х та 11-х класів

Технічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 9-х, 11-х класів загальноосвітніх шкіл та випускників професійно-технічних навчальних закладів на Дні відкритих дверей, які відбудуться:

  • 18 лютого 2017 року,
  • 1 квітня 2017 року,
  • 13 травня 2017 року.

Початок о 12 годині.

Адреса коледжу: м. Львів, вул. Пимоненка, 17. Телефони для довідок: (032) 270-60-67, 270-20-59, 270-20-49.

Презентація видань з історії Львівської політехніки з нагоди 200-річчя Університету

21 грудня 2016 року у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) з нагоди 200-річчя Університету відбудеться презентація видань, присвячених історії Львівської політехніки. Початок о 14:30.

На виставці буде представлено чотири новодруки:

VII конференція «Соціологія – Соціальна робота та соціальне забезпечення – Регулювання соціальних проблем»

Кафедра соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у VII Всеукраїнській конференції молодих дослідників «Соціологія – Соціальна робота та соціальне забезпечення – Регулювання соціальних проблем», яка відбудеться 20–21 квітня 2017 року.

Мета конференції: підвищення інтересу молодих дослідників до активної наукової діяльності у галузі соціології та соціальної роботи, сприяння формуванню наукових зв’язків між провідними навчальними та науковими установами гуманітарного профілю.