Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука у Львівській політехніці

У четвер, 25 жовтня 2018 року, Ірина Беседа, координатор спільноти стипендіатів, проведе презентацію стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, про етапи відбору та підтримку, яку надає Фонд, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс.

Захід відбудеться в аудиторії 226 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 14:15.

Півфінали традиційного студентського фестивалю КВН «Осінь Політехніки – 2018»

23 і 25 жовтня 2018 року в актовій залі І навчального корпусу Університету відбудуться півфінали традиційного студентського фестивалю КВН «Осінь Політехніки – 2018». Початок о 19:00.

Організатори заходу – колегія та профком студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

День відкритих дверей у Технологічному коледжі Університету для учнів випускних класів та їхніх батьків

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та їхніх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться 27 жовтня 2018 року. Початок об 11 годині.

Адреса коледжу: вул. Демнянська, 15, м. Львів, 79031; телефони: (032) 256-03-83, 247-76-97; e-mail: mail@tc.lviv.ua; http://tc.lviv.ua/.

Осінній денний табір для дітей «StartUp Camp» у стартап-школі Львівської політехніки

З 29 жовтня до 3 листопада 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбуватиметься «StartUp Camp» – Осінній денний табір для дітей віком 7–11 та 12–15 років.

Учасники Табору поринуть у світ інноваційних технологій, спробують себе в ролі спеціаліста з розробки стартапів, зможуть створити власного робота та дізнаються багато цікавого про космос, проведуть хімічні експерименти, здійснять подорож у світ віртуальної реальності у шкільній лабораторії.

Презентація Бізнес-академії від Філіп Морріс в Україні для студентів старших курсів Львівської політехніки

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки разом з кафедрою маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту запрошують студентів старших курсів на презентацію Бізнес-академії від Філіп Морріс в Україні, яка відбудеться 19 жовтня 2018 року в аудиторії 429 IV навчального корпусу Університету. Початок о 12:10.

ХV Міжнародна конференція «Досвід розробки і застосування САПР в мікроелектроніці» (CADSM’2019)

З 26 лютого до 2 березня 2019 року в с. Поляна-Свалява (Закарпаття) відбуватиметься ХV Міжнародна науково-технічна конференція «Досвід розробки і застосування САПР в мікроелектроніці» (The Experience of Designing and Application of Cad Systems in Microelectronics, CADSM’2019).

Організатор конференції – кафедра систем автоматизованого проектування Національного університету «Львівська політехніка».

ІІІ Координаційна зустріч та презентація Магістерської програми у рамках проекту «SmaLog»

21–25 жовтня 2018 року відповідно до робочого плану проекту «SmaLog» програми Erasmus+ KA2 в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться ІІІ Координаційна зустріч та презентація Магістерської програми.

Головні аспекти зустрічі:

День відкритих дверей у Технічному коледжі Університету для учнів шкіл та випускників закладів профтехосвіти

Технічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 9-х, 11-х класів загальноосвітніх шкіл та випускників професійно-технічних навчальних закладів на День відкритих дверей, який відбудеться 20 жовтня 2018 року. Початок о 12 годині.

Адреса коледжу: м. Львів, вул. Пимоненка, 17. Телефони для довідок: (032) 270-60-67, 270-20-59, 270-20-49.

«Наживо»: презентація чотирирічної діяльності Студентського аматорського театру «САД»

Студентський аматорський театр «САД» презентує 4 роки діяльності – «Наживо». У програмі – важливе надбання театру й велика валіза досвіду в аматорстві.