Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Можливості співпраці з Tech StartUp School

Керівник стартап-школи та бізнес-інноваційного центру Назар Подольчак розповість про всі можливі шляхи співпраці з Tech StartUp School, про те, як можна долучитись до її проектів, чи розпочати реалізовувати власні.

Готуйте питання, пропозиції та поради.

Вхід - вільний, реєстрація - обов'язкова: https://goo.gl/forms/2I6I2b1yCsWf97uI2!

Kонкурс наукових проектів на здобуття гранту для молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка»

Шановні колеги!

Оголошено Конкурс наукових проектів на здобуття гранту для молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка»: І етап — 20.11.17 — 10.12.17.

Усі необхідні документи надіслати в електронному вигляді на адресу iryna.lekh@gmail.com до 10.12.17.

До початку другого етапу вони повинні бути опубліковані на сайті Університету.

Зустріч з абітурієнтами на кафедрі міжнародної інформації Університету з нагоди Всесвітнього дня інформації

Кафедра міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка» з нагоди Всесвітнього дня інформації запрошує абітурієнтів для ознайомлення зі спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Зустріч відбудеться 24 листопада 2017 року за адресою: площа Святого Юра, 1, ІІІ навчальний корпус Львівської політехніки, кім. 126.

У програмі:

Події у Tech StartUp School Львівської політехніки в рамках проекту Lviv Startup Days

20–21 листопада 2017 року у Львові відбудуться Lviv Startup Days – два дні, насичені мотиваційними виступами, лекціями, презентаціями, корисними для тих, хто розпочав чи планує розпочати інноваційний бізнес.

Tech StartUp School Львівської політехніки є партнером у проведенні заходу. У приміщенні стартап-школи Університету на вулиці Академіка Колесси, 2, відбудеться кілька подій Lviv Startup Days.

Міжнародна наукова конференція «Астрономічна обсерваторія Львівської політехніки: історія і сучасність(1877-2017)»

Метою конференції є обмін інформацією, досвідом та ідеями використання сучасних методів космічної геодезії, сприяння науковим дослідженням у галузі природничо-математичних дисциплін (астрономії, геодезії, геофізики) та об’єднання зусиль науковців у справі реалізації перспективних розробок.

Науковими напрямами конференції визначено:

17 листопада – День знайомства з Національним університетом «Львівська політехніка» в онлайн-режимі

10, 17, 24 листопада 2017 року Національний університет «Львівська політехніка» проводить День знайомства в онлайн-режимі. Початок о 14:00.

Форма проведення заходу – вебінар. Електронна адреса вебінару – http://connect.loippo.lviv.ua/r28103116/, назва веб-кімнати – «Львівська політехніка – 2017 on-line».

Фінал традиційного студентського фестивалю КВН «Осінь Політехніки 2017»

16 листопада 2017 року в актовій залі І навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться фінал студентського фестивалю КВН «Осінь Політехніки 2017». Початок о 18:00.

Учасники фінальної гри:

ІV Всеукраїнська конференція «Формування професійно мобільного фахівця: Європейський вимір»

Кафедра педагогіки та соціального управління Інституту права та психології запрошує до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування професійно мобільного фахівця: Європейський вимір», яка відбудеться 16–17 листопада 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери, 12, головний корпус).

Проблематика конференції

Зустріч студентів-новаторів «Мейкерство: відкрий всесвіт ідей в собі» у Львівській політехніці

14 листопада 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться зустріч студентів-новаторів «Мейкерство: відкрий всесвіт ідей в собі».

Місце проведення заходу – аудиторія 217 головного корпусу Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 16:00.

Хто такі мейкери? Що вони роблять? Як їх рух поширився світом?