Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Міжнародна науково-практична конференція «Державна політика щодо захисту прав національних меншин»

Організаційний комітет запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Державна політика щодо захисту прав національних меншин: досвід країн Вишеградської групи», яка відбудеться 18–19 червня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

V Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури»

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту та бізнес-інноваційний центр «Tech Startup School» Національного університету «Львівська політехніка» запрошують взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури», яка відбудеться 23–25 травня 2019 року.

Форум «Інноваційна весна 2019» у Tech StartUp School Львівської політехніки

24–26 травня 2019 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться масштабний захід «Інноваційна весна 2019».

«Інноваційна весна» – це:

Міжнародна конференція з проблем забезпечення прав та свобод людини і громадянина в умовах євроінтеграції

Кафедра кримінального права і процесу Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Міжнародної конференції «Проблеми кримінально-правового, кримінального процесуального та криміналістичного забезпечення прав особи в Україні», яка відбудеться 7 червня 2019 року в місті Львові.

Відкриття спеціалізованої загальноуніверситетської лабораторії проектування вбудованих систем від GlobalLogic

18 квітня 2019 року Інформаційно-навчальний комп'ютерний комплекс Львівської політехніки (IV поверх, аудиторія 405) відбудеться відкриття спеціалізованої загальноуніверситетської лабораторії проектування вбудованих систем від GlobalLogic. Початок о 14:00.

Тут студенти зможуть отримати практичні навички командної роботи та досвід створення вбудованих систем. Це перший український Embedded Starter Kit – система для навчання студентів проектуванню роботів та інших розумних речей.

VІІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Інформація, комунікація, суспільство 2019»

Організаційний комітет запрошує взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Інформація, комунікація, суспільство 2019», яка відбудеться 16–18 травня 2019 року в смт Чинадієво (Мукачівський р-н, Закарпатська область).

Тематичні напрями

«… До зірок»: зустріч зі всесвітньо відомою диригенткою Оксаною Линів у Львівській політехніці

16 квітня 2019 року в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться зустріч зі всесвітньо відомою диригенткою Оксаною Линів.

День відкритих дверей в Інституті гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки

Інститут гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 10–11-х класів на День знайомства, який відбудеться 19 квітня 2019 року в аудиторії 313 IV навчального корпусу Університету за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 5.

Відбудеться презентація освітніх програм:

Відкрита зустріч волонтера і телеведучого Сергія Притули зі студентами у Львівській політехніці

17 квітня 2019 року в аудиторії 210 головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться зустріч із волонтером, телеведучим, очільником першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти» Сергієм Притулою.

Легенда українського телебачення поділиться з учасниками власним досвідом, розкаже про те, наскільки важливо мати власну позицію, пояснить, що щирість, людяність і впевненість у собі – це ключ до будь-яких дверей, а чесне ім’я і повага людей – не вимірюється грішми.