Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Музична урочистість «Голос серця» на вшанування пам’яті примадонни світової опери Іри Маланюк

Одна з найвидатніших солісток Віденської, Цюрихської та Мюнхенської опер у 50-х та 60-х роках ХХ століття, оперна примадонна світової слави, чий голос звучав на всіх континентах – на оперних сценах Італії, Франції, Великої Британії, Іспанії, Аргентини й інших країн – у п’ятницю, 21 червня 2019 року, звучатиме в одній із найвишуканіших зал Львова – у Матейківській залі Львівської політехніки.

ІІ Міжнародна конференція «Сучасні технології одержання та переробки полімерних матеріалів»

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Національного університету «Львівська політехніка», Інститут технології та матеріалознавства Технічного університету Кошице (Словаччина) і кафедра технології та переробки пластмас Люблінської політехніки (Польща) запрошують взяли участь у роботі ІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні технології одержання та переробки полімерних матеріалів» (TPM-2019), що відбудеться в Інституті хімії та хімічних технологій Львівської політехніки 6–8 листопада 2019 року.

Міжнародна конференція «Вища технічна школа у Центральній і Східній Європі: ґенеза, сучасність, перспективи»

Організаційний комітет запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Вища технічна школа у Центральній і Східній Європі: ґенеза, сучасність, перспективи», яка відбудеться 4–5 листопада 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Конференція у Львові має закласти підґрунтя для серії наукових зустрічей щодо проблем розвитку технічної освіти й науки, які би стали доброю традицією для університетів Центральної і Східної Європи з вивчення досвіду минулого та перспектив у спільному майбутньому.

Чергове засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки

13 червня 2019 року в аудиторії 619В ІІ навчального корпусу Львівської політехніки відбудеться засідання Ради Товариства «Просвіта» Університету.

Порядок денний

  1. Проблеми культури мови та спілкування (Н. Любомудрова, Б. Максимович).
  2. Новий правопис української мови (Л. Харчук).
  3. Інформація про ювілейні заходи вшанування пам’яті Романа Іваничука.
  4. Різне.

Початок засідання о 15 годині.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Картографічне моделювання та географічні інформаційні системи»

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Картографічне моделювання та географічні інформаційні системи», яка проходитиме з 3 до 5 жовтня 2019 року на кафедрі картографії та геопросторового моделювання Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка».

День відкритих дверей у Технологічному коледжі Львівської політехніки для учнів випускних класів та їхніх батьків

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та їхніх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться 14 червня 2019 року. Початок об 11 годині.

Адреса коледжу – вул. Демнянська, 15; телефони: (032) 256-03-83, 247-76-97; e-mail: mail@tc.lviv.ua; http://tc.lviv.ua/.

Літня школа «ІТ Сamp 2019» для учнів 8–10 класів у Львівській політехніці

Львівська обласна Мала академія наук та Національний університет «Львівська політехніка» запрошують учнів 8–10 класів у Літню школу «ІТ Сamp 2019», яка триватиме з 19 до 28 червня 2019 року. Її учасники зможуть ближче познайомитись із захопливим інформаційних технологій, отримати практичні навики в опануванні віртуальної та доповненої реальності, штучного інтелекту, робототехніки, дізнатись про роботу 3D-принтера та лазерного 3D-різака, а також знайти нових друзів, щоб створювати проекти в командах та отримати нові позитивні емоції в екскурсійній поїздці.

День програм Європейського Союзу «International and Erasmus+ Day» у Львівській політехніці

У середу, 5 червня 2019 року, в аудиторії 223 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться День програм Європейського Союзу «International and Erasmus+ Day».

План заходів

  1. Консультування щодо міжнародних програм (хол біля аудиторії 223, ІІ поверх).
  2. Презентації міжнародних програм (аудиторія 223).

Початок о 10:00.

Літня школа «Політехнік Сamp 2019» для учнів 8–10 класів у Львівській політехніці

Львівська обласна Мала академія наук та Національний університет «Львівська політехніка» запрошують учнів 8–10 класів у Літню школу «Політехнік Сamp 2019», яка триватиме з 19 до 28 червня 2019 року. Її учасники зможуть ближче познайомитись із захопливим світом сучасних технологій, знайти нових друзів, щоб створювати проекти в командах та поїхати у чудову екскурсійну поїздку.

У програмі табору: