Львівська політехніка проводить набір на підготовчі курси

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Чергове засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки

25 травня 2017 року в ауд. 307 І навчального корпусу Університету (кафедра української мови) відбудеться засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки. Початок о 14 годині.

Порядок денний

  1. Розробка заходів до 150-річчя Товариства «Просвіта».
  2. Участь у вечорі пам’яті письменника Романа Іваничука.
  3. Різне.

Великий збір випускників Львівської політехніки усіх поколінь

З нагоди 200-річчя заснування Національного університету «Львівська політехніка» і 140-річчя створення Товариства випускників-політехніків оголошено Великий збір випускників усіх поколінь.

Асоціація випускників Львівської політехніки запрошує вихованців Альма-матер на урочисту зустріч, яка відбудеться 3 червня 2017 року на майданчику перед головним корпусом Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 10:00.

У програмі свята:

Зустріч із випускниками 9-х класів в Інституті підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки

24 травня 2017 року в Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Горбачевського, 18, ауд. 405) відбудеться зустріч із випускниками 9-х класів середніх загальноосвітніх шкіл. Початок о 18:00.

Інститут здійснює підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями:

  • «Комп’ютерні науки»;
  • «Маркетинг»;
  • «Фінанси, банківська справа та страхування»;
  • «Облік і оподаткування».

Семінар «Творення музею міста ХХІ століття: концепти та тенденції» і презентація книги «Креативність в музейній практиці»

Кафедра історії України та етнокомунікації Національного університету «Львівська політехніка» запрошує усіх охочих відвідати семінар «Творення музею міста ХХІ століття: концепти та тенденції» і презентацію книги «Креативність в музейній практиці», які відбудуться 23 травня в аудиторії 204 IV навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Митрополита Андрея, 3). Початок о 10:00.

Семінар «Розвиток співпраці між науковцями, підприємствами та провайдерами у сфері промислового Інтернету речей»

24 травня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться семінар «Розвиток співпраці між науковцями, виробничими підприємствами та провайдерами цифрових рішень у сфері промислового Інтернету речей».

Семінар проводитиметься в рамках проекту «Hub-laboratory Internet of Things». Місце проведення – ауд. 226 головного навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери 12).

Тематика заходу:

Літня школа професійного розвитку для викладачів вишів – учасників проекту «Англійська мова для університетів»

З 13 до 19 липня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься Літня школа професійного розвитку для викладачів університетів, що є учасниками проекту «Англійська мова для університетів».

Крайній термін подання документів для участі у Школі – 31 травня 2017 року.

Міжнародний симпозіум «Норвезько-українське співробітництво: освіта, наукові дослідження та бізнес»

21–24 травня 2017 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться Міжнародний симпозіум «Норвезько-українське співробітництво: освіта, наукові дослідження та бізнес», який організовують Університет NORD (Норвегія) і Міжнародний фонд соціальної адаптації (Україна) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Відкриття виставки світлин XVIII Міжнародного фотоконкурсу газети «День» і зустріч із Ларисою Івшиною

Львів – неодмінний пункт призначення щорічного інтелектуального марафону газети «День». Дні видання тут розпочнуться вже цього четверга, 18 травня, в неформальній атмосфері. О 19:30 головний редактор газети Лариса Івшина почне спілкування з львів’янами в антикафе «Communa».

VI Міжнародна науково-технічна конференція «Захист інформації і безпека інформаційних систем»

Організатори запрошують взяти участь у VІ Міжнародній науково-технічній конференції «Захист інформації і безпека інформаційних систем», яка відбудеться 1–2 червня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Метою конференції є: