Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

V Міжнародний Конгрес «Cталий розвиток. Енергоощадність. Збалансоване природокористування»

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі V Міжнародного конгресу «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбудеться 26–29 вересня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Літній англомовний табір для студентів, аспірантів, докторантів та викладачів Львівської політехніки

23–29 липня 2018 року на базі Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-4» у с. Зозулі розпочне роботу Літній англомовний табір, до якого запрошують студентів, аспірантів, докторантів та викладачів Львівської політехніки.

На учасників чекають:

Відбір команд для участі в Міжнародних студентських змаганнях з перегонів роботів за правилами «Roborace»

21 червня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться відбір команд для участі в Міжнародних студентських змаганнях з перегонів автономних роботів за правилами «Roborace», які пройдуть 14–16 вересня 2018 року в Одеському національному політехнічному університеті.

Місце проведення заходу – кафедра фотоніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки (площа Святого Юра, 1, ІІІ навчальний корпус Львівської політехніки). Початок о 16:00.

Міжнародна наукова конференція у галузі хімії та споріднених наук «EastWest Chemistry Conference 2018»

Кафедра органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка» і Турецьке Хімічне Товариство запрошують взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «EastWest Chemistry Conference 2018», основна мета якої – об’єднання фахівців у галузі хімії та споріднених наук зі Сходу і Заходу, формування нових наукових контактів та розвиток подальшої співпраці.

Конференція проходитиме в Національному університеті «Львівська політехніка» 10–12 жовтня 2018 року.

XV Міжнародна наукова конференція «Проблеми української термінології СловоСвіт 2018»

Технічний комітет стандартизації науково-технічної термінології запрошує на XV Міжнародну наукову конференцію «Проблеми української термінології СловоСвіт 2018», яка відбудеться в Національному університеті «Львівська політехніка» 4–6 жовтня 2018 року.

Тематика конференції

Презентація ПАТ «Рівнеазот» для студентів старших курсів та організаторів практики і працевлаштування випускників

11 червня 2018 року в аудиторії 214 ІХ навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (пл. Святого Юра, 9) відбудеться презентація приватного акціонерного товариства «Рівнеазот». Початок о 12:00.

Презентацію підприємства буде проводити директор департаменту управління персоналом та соціальних питань Олександр Кривенко.

У ПАТ «Рівнеазот» є вакансії для

Літній денний табір для дітей «StartUp Camp» у стартап-школі Львівської політехніки

18–30 червня 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбуватиметься «StartUp Camp» – Літній денний табір для дітей віком 7–11 та 12–15 років.

Україна очима Марка Роберта Стеха: зустріч із визначним українським діаспорним науковцем та літератором

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує 7 червня 2018 року на зустріч та розмову з Марком Робертом Стехом, визначним українським діаспорним літературознавцем, культурологом, письменником, телеведучим. Громадянин Канади, народжений у Любліні, він присвячує свою працю розвиткові української культури.

Львівський індустріальний день у Національному університеті «Львівська політехніка»

6 червня 2018 року з 14:00 до 17:00 у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери 12, аудиторія 204) відбуватиметься Львівський індустріальний день.

План проведення заходу