Львівська політехніка проводить набір на підготовчі курси

Львівська політехніка

V Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики»

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на V Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики», яка відбудеться 21–22 вересня 2017 року.

Захід присвячено 25-річчю Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки.

Тематичні напрями роботи конференції:

ХІІ Міжнародна конференція «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (CSIT 2017)

Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі в ХІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (CSIT 2017).

Метою конференції, що відбудеться 5–8 вересня 2017 року у Львівській політехніці, є обговорення сучасних тенденцій у сфері комп'ютерних наук, інформаційних технологій, прикладної лінгвістики та в інших суміжних галузях.

Організатори і партнери конференції:

Щорічний фестиваль студентської фотографії «Спалах – 2017»

Колегія та профком студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у щорічному Фестивалі студентської фотографії «Спалах», який відбуватиметься 8–13 березня 2017 року.

«Спалах» – фестиваль фотографії на теренах одного з найстаріших вищих навчальних закладів України, повністю відкритий для громадськості некомерційний проект, створений для популяризації фото як мистецтва і піднесення його на більш якісний рівень. Організаторами фестивалю є Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки.

Міжнародний тренінг із популяризації інноваційних технологій у галузі матеріалознавства та ливарного виробництва

Кафедра прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на Міжнародний тренінг із популяризації інноваційних технологій в галузі матеріалознавства та ливарного виробництва, який відбудеться 27 квітня 2017 року на базі кафедри.

Зустріч із канадським підприємцем, меценатом, громадським діячем українського походження Ігорем Ігнатовичем

Студенти Львівської політехніки та університетів Львова, а також громадськість міста матимуть унікальну можливість поспілкуватися з Ігорем Ігнатовичем – відомим канадським підприємцем, меценатом, громадським діячем українського походження, який відвідає Львів з нагоди прем’єрного показу продюсованого ним фільму «Гіркі жнива» – першої англомовної художньої стрічки, в основу якої лягли трагічні події в Україні початку 20 століття – Голодомор 1932–33 років. Участь у заході візьме директор Представництва Світового Конґресу Українців в Україні Сергій Касянчук.

Восьма Міжнародна науково-практична конференція «Управління в освіті»

Організаційний комітет запрошує до участі в роботі VІІI Міжнародної науково-практичної конференції «Управління в освіті», яка відбудеться 26–27 квітня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

На конференції заплановано обговорення таких актуальних питань.

Зустріч із бельгійським дипломатом українського походження та експертом Європейського Союзу Зеноном Ковалем

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на зустріч із Зеноном Ковалем «Українці Бельгії для України і світу – очима бельгійського дипломата українського роду», яка відбудеться 23 лютого 2017 року.

Місце проведення заходу – Актова зала головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 14.00 годині.

День пам’яті відомого науковця, багатолітнього ректора Львівської політехніки Юрія Рудавського

Кажуть: ті, кого люблять боги, помирають молодими. Відомий науковець, багатолітній (1991–2007) ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Рудавський пішов у вічність несподівано – на шістдесятому році життя. Був людиною багатогранною, творчою, товариською – із тих, які запам’ятовуються надовго. До перших роковин колеги, друзі, рідні спільними силами видали книгу спогадів «Тільки двічі живемо... Юрій Рудавський. Особистість. Науковець. Ректор».

Третя Міжнародна наукова конференція «Людина. Комп’ютер. Комунікація»

20–22 вересня 2017 року кафедра прикладної лінгвістики Національного університету «Львівська політехніка» проводить у м. Львові ІІІ Міжнародну наукову конференцію «Людина. Комп’ютер. Комунікація».

На конференції передбачено роботу за такими напрямами:

ХІІІ Відкрита наукова конференція Інституту прикладної математики та фундаментальних наук

Інститут прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ХІІІ Відкритій конференції ІМФН, присвяченій 125-ти річчю від дня народження Стефана Банаха, яка відбудеться 30–31 березня 2017 року у Львові.

Напрями та секції