Львівська політехніка проводить набір на підготовчі курси

Львівська політехніка

День знайомства з Інститутом гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки

Інститут гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує своїх майбутніх студентів на День знайомства, який відбудеться 22 квітня 2017 року в аудиторії 313 IV навчального корпусу Університету за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 5. Початок о 12:00.

Інститут запрошує абітурієнтів, зацікавлених у спеціальностях:

Чергове засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки

5 квітня 2017 року в ауд. 307 І навчального корпусу Львівської політехніки (кафедра української мови) відбудеться засідання Ради Товариства «Просвіта» Університету. Початок о 15:30.

Порядок денний

Круглий стіл «Інституційний розвиток системи публічного управління та адміністрування»

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі круглого столу «Інституційний розвиток системи публічного управління та адміністрування», який відбудеться 25 травня 2017 року.

Питання для обговорення:

День відкритих дверей в Інституті підприємництва та перспективних технологій для випускників 9-х класів

Інститут підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує випускників 9-х класів середніх загальноосвітніх шкіл та їхніх батьків на День відкритих дверей.

Захід відбудеться в суботу, 1 квітня 2017 року, за адресою: м. Львів, вул. Горбачевського, 18, ауд. 405. Початок об 11 годині.

Програми підготовки молодших спеціалістів в Інституті:

IV Міжнародна конференція «Історико-культурна спадщина: міжкультурний простір міста»

Кафедра історії України та етнокомунікації Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Історико-культурна спадщина: міжкультурний простір міста», яка відбудеться 21–22 квітня 2017 року.

Для обговорення на конференції організатори пропонують таку тематику:

Презентація просвітницького проекту МІОК Львівської політехніки «Молодь про Світовий Конґрес Українців»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», Колегія та профком студентів та аспірантів Львівської політехніки запрошують на презентацію просвітницького проекту «Молодь про Світовий Конґрес Українців» з нагоди відзначення 50-ліття діяльності СКУ.

Захід відбудеться 29 березня 2017 року в Актовій залі головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 15 годині.

Презентація Програми стажування в компанії CRH Україна для випускників та студентів ВНЗ

Компанія CRH Україна оголошує про початок Програми стажування для випускників та студентів ВНЗ з подальшим працевлаштуванням на підприємствах Групи в Україні

До участі у Програмі запрошують:

  • інженерів-механіків;
  • інженерів з автоматизації виробництва;
  • інженерів-економістів (фінансистів).

30 березня 2017 року в ауд. 51 Х навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Устияновича, 5) відбудеться Презентація Програми стажування в компанії CRH Україна. Початок о 14:15.

Тринадцятий Міжнародний симпозіум українських інженерів-механіків у Львові

Програмний комітет запрошує взяти участь у роботі ХІІІ Міжнародного симпозіуму українських інженерів-механіків у Львові (МСУІМЛ – 13), який відбудеться 18–19 травня 2017 року.

Мета Симпозіуму – обмін науковими ідеями та розгляд нових результатів фундаментальних і прикладних досліджень у галузі механіки та машинобудування, формування пріоритетних напрямів подальших досліджень із розглянутих проблем в сучасних умовах розвитку економіки України, налагодження ділових контактів між фахівцями.

Шоста Міжнародна наукова конференція «Інформація, комунікація, суспільство – 2017»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на VІ Міжнародну наукову конференцію «Інформація, комунікація, суспільство – 2017», яка відбудеться 18–20 Травня 2017 року в селищі Славському в Карпатах (Сколівські бескиди) за 130 км на південь від Львова.

Лекція «OSINT-техніки – пошук інформації студентами-правниками в Інтернеті»

5 квітня 2017 року в Інституті права та психології Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Князя Романа, 1/3, ХІХ навчальний корпус, кім. 313) відбудеться лекція для студентів-правників на тему «OSINT-техніки – пошук інформації студентами-правниками в Інтернеті». Початок о 14:00.

Лектор – Роман Радейко, к.ю.н., асистент кафедри адміністративного та інформаційного права, Голова ради молодих вчених Інституту права та психології Львівської політехніки.