Міністерство освіти і науки України

Прийом статей до Додаткового тому наукових публікацій ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»

Оргкомітет ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору» повідомляє про те, що прийом статей до Додаткового тому наукових публікацій завершується 10 лютого 2019 року.

Вихід збірника з друку відбудеться 17 лютого 2019 року.

Тематичні напрями статей:

Конкурс інноваційних проектів в межах щорічного Всеукраїнського фестивалю інновацій

З нагоди Дня науки в Україні Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі інновацій, який відбудеться 14 — 16 травня 2019 р.

Мета заходу — розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів.

У рамках заходу заплановано такі події:

Конкурс стартап проектів в межах щорічного Всеукраїнського фестивалю інновацій

У рамках заходу заплановано такі події:

Всеукраїнський фестиваль інновацій (14-16 травня 2019 року)

З нагоди Дня науки в Україні Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі інновацій, який відбудеться 14 — 16 травня 2019 р.

Мета заходу — розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів.

У рамках заходу заплановано такі події:

Краківський етап European Academic Assembly – 2019

Запрошуємо вас взяти участь у Краківському етапі European Academic Assembly – 2019, який відбудеться 25-27 лютого 2019 року.

Місце проведення: Конгрес-Центр Тинецького Бенедиктинського абатства, Музей сучасного мистецтва МОСАК (м. Краків, Польща).

Заходи Академічної Асамблеї-2019:

Х Міжнародна науково-практична конференція-конкурс студентів та молодих вчених «Комп’ютерні технології в архітектурно-будівельному проектуванні»

Міністерство освіти і науки України, Національний авіаційний університет, Інститут аеропортів та компанія ЛІРА САПР запрошує взяти участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції-конкурсі студентів та молодих вчених «Комп’ютерні технології в архітектурно-будівельному проектуванні».

Прийом заявок: до 15.01.2019
Прийом конкурсних проектів: до 20.01.2019
Робота конференції – 29.01.2019

Додатковий напрям публікацій в межах форуму 22-25 листопада 2018 року (м. Київ, Україна)

Оргкомітет ХІІІ-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору» повідомляє про додатковий напрям публікацій в межах форуму 22-25 листопада 2018 року (м. Київ, Україна) — Оновлення освіти: що і як слід змінювати в освіті сьогодні?

Прийом статей за додатковим напрямом (до обох збірників — вітчизняного та міжнародного) триватиме до 20 листопада 2018 року включно.

Науково-практична конференція «Людина майбутнього в інформаційно-знаннєвому вимірі»

Мета конференції: розкрити значення інформаційно-знаннєвого виміру в процесі формування людини майбутнього на основі нової парадигми цивілізаційного розвитку, а також аспектів зміни свідомості у нових умовах соціально-економічного розвитку.

Спрямованість конференції:

- інформаційно-знаннєва парадигма формування людини майбутнього;
- формування нової свідомості сучасної людини;
- упрапвління свідомістю.

Премії Верховної Ради України молодим вченим

Вік - до 35 років.
Термін подання - до 19 березня 2018 року.
Можна подати колективну роботу.
Розмір премії - 20 000 грн.

Премія присуджується за видатні досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Щороку присуджується 20 Премій у розмірі 20 тис. гривень кожна.

Просимо при поданні претендентів та їх робіт на присудження Премії враховувати наступне:

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Міністерство освіти і науки проводить 15-17 травня 2018 року ​Всеукраїнський фестиваль інновацій.

Мета заходу - популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.

У рамках заходу буде проведено: