Міністерство освіти і науки України

Науково-практична конференція «Людина майбутнього в інформаційно-знаннєвому вимірі»

Мета конференції: розкрити значення інформаційно-знаннєвого виміру в процесі формування людини майбутнього на основі нової парадигми цивілізаційного розвитку, а також аспектів зміни свідомості у нових умовах соціально-економічного розвитку.

Спрямованість конференції: 

- інформаційно-знаннєва парадигма формування людини майбутнього; 
- формування нової свідомості сучасної людини; 
- упрапвління свідомістю.

 

Премії Верховної Ради України молодим вченим

Вік - до 35 років.
Термін подання - до 19 березня 2018 року. 
Можна подати колективну роботу. 
Розмір премії - 20 000 грн.

Премія присуджується за видатні досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Щороку присуджується 20 Премій у розмірі 20 тис. гривень кожна.

Просимо при поданні претендентів та їх робіт на присудження Премії враховувати наступне:

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Міністерство освіти і науки проводить 15-17 травня 2018 року ​Всеукраїнський фестиваль інновацій.

Мета заходу - популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.

У рамках заходу буде проведено:

Конкурс науково-технічних розробок за державним замовленням на 2018–2019 роки

Міністерство освіти і науки України повідомило про початок конкурсного відбору науково-технічних розробок за державним замовленням на 2018–2019 роки.

Для участі у конкурсі приймають розробки за шістьма напрямами:

Конкурс підручників зі здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки

Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки прийматиме до розгляду на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки 2018 року підручники для середніх загальноосвітніх, професійних, вищих навчальних закладів, що відповідають сучасним вимогам і сприяють ефективному опануванню знань, істотно впливають на поліпшення підготовки майбутніх спеціалістів.

Підручники, листи-подання, рішення вчених (педагогічних) рад та інші матеріали просимо подавати до 1 грудня 2017 року на адресу Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Проект «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IIІ: інновації та відносини з оточенням»

За підтримки: Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань

Співорганізатори:

Другий конкурс проектів наукових робіт молодих вчених (МОН)

МОН оголосило конкурс проектів  наукових робіт молодих вчених, який фінансуватиметься за кошти загального фонду держбюджету. На нього уже цього року передбачено 10млн гривень.

У конкурсі можуть взяти участь науковці, що працюють або навчаються у вишах та наукових установах, підпорядкованих МОН. Вік учасників проекту має бути до 35 років, а керівників чи співкерівників – до 35 років (для кандидатів наук) і до 40 (для докторантів, докторів наук).

Міжнародна науково-практична конференція "EUREKA в Україна"

Метою проведення заходу є впровадження інноваційних науково-технічних розробок у виробництво, здійснення конкурентоспроможних на світовому ринку досліджень та розробок невійськового призначення. Поширення інформації про можливості участі українських вищих навчальних закладів та наукових установ і підприємств у реалізації спільних інноваційних проектів з партнерами країн-учасниць програми "EUREKA", а також залучення зовнішніх джерел фінансування інноваційних проектів.

Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії

Мета конкурсу - підтримка обдарованої студентскої молоді, сприяння участі студентів у вирішенні актуальних завдань пакувальної індустрії, впровадження їх розробок у виробництво.

ХІІ Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії буде проводитись у два тури:

І тур – з 26 квітня до 27 червня 2017 року у вищих навчальних закладах;

ІІ тур – з 04 липня до 20 вересня 2017 року у базовому вищому навчальному закладі.

Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Печерські каштани»

Оргкомітет конкурсу повідомляє про початок підготовчого етапу XVII Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерcькі каштани» і запрошує взяти участь в конкурсній програмі, яка відбудеться 29 травня – 3 червня 2017 року.

Засновником і організатором Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани» (далі – Конкурс) є Київський національний університет технологій та дизайну (далі КНУТД). Конкурс проводиться при підтримці Міністерства освіти і науки України.

Конкурс проводиться з метою реалізації творчого потенціалу студентів-дизайнерів.