Комісія оздоровлення та соціального страхування

Напрями діяльності:

1. Комісії оздоровлення та соціального страхування бере активну участь в оздоровленні співробітників університету і членів їх сімей в навчально-оздоровчих таборах Національного університету «Львівська політехніка»
  2. Облік та обробка лікарняних листів, обробка заяв, що до виділення матеріальної допомоги на народження і поховання, санаторно-курортне лікування співробітників, оздоровлення дітей.
  3. Проведення спортивно-масових заходів на факультетах університету для співробітників і членів їх сімей із фінансовою з фонду профспілки працівників Університету.
  4. Постійний моніторинг звернень членів профспілки працівників, що надання допомоги учасникам бойових дій, ветеранам праці (матеріальна допомога, санаторне лікування).
  5. Щорічна організація дитячого оздоровчого відпочинку на базі навчально-оздоровчих таборів за пільговими путівками для дітей співробітників Університету.
  6. Підтримка організації культурно-просвітницьких заходів зокрема: свята Святого Миколая; Нового року; оплата квитків на Новорічні вистави в період канікулярний період для дітей членів профспілки Університету.

Склад комісії:

1. Гайдук В.Г. - Голова комісії, доцент, каф. ЕМА, ІЕСК
  2. Баб’як Л.В. - Член комісії, доцент, каф. ХТНГ, ІХХТ
  3. Вудвуд А.М. - Член комісії, бухгалтер, СКХ
  4. Семенова О.Є. - Член комісії, інженер спеціальної лабораторії, ІКНІ
  5. Піддубна М.І. - Член комісії, бухгалтер, технопарк
  6. Лунь Ю.О. - Член комісії, доцент, каф. МІ, ІМФН

У приєднаних файлах:

• Положення про розподіл путівок на дитячий і сімейний відпочинок у навчально-оздоровчих таборах університету та оплату їх вартості;
  • План роботи комісії на 2016 рік.
Оновлено 9 міс 3 тижн тому