План засідань профспілкового комітету працівників Львівської політехніки у 2017 р.

01. 02. 2017 р.

1.  Аналіз діяльності профспілкової організації працівників університету за всіма напрямками діяльності за 2016 рік.
  2. Затвердження планів засідань комітету та комісій профкому первинної профспілкової організації працівників Національного університету “Львівська політехніка” на 2017 рік.
  3. Затвердження представників профспілкової організації до складу погоджувальної комісії  з питань нового Колективному договору на 2017÷2020рр..
  4. Про виконання бюджету профспілкової організації за 2016 рік.
  5. Розгляд та затвердження бюджету профспілкової організації на 2017 рік.

22. 02. 2017 р.

1. Підведення підсумків, що до виконання КД за 2016 рік. Складання графіку засідань погоджувальної комісії та визначення дати проведення конференції.
  2. Формування та обґрунтування пропозицій до КД та додатку з умов і охорони праці.
  3. Підготовка до звітної конференції про виконання КД  в 2017 році.
  4. Про роботу пансіонату “Пролісок” в м. Трускавець в зимово-весняний  період.
  5. Дотримання законодавства про охорону та умови праці у господарських підрозділах університету (ГЧ, студмістечко, СКХ, технопарк).

22. 03. 2017р.

1. Аналіз стану у профбюро структурних підрозділів з питань інформатизації членів профспілки, що до діяльності профспілки Львівської політехніки та ознайомлення із пунктами КД.
  2. Формування графіку проведення звітних профспілкових зборів у структурних підрозділах Університету за період 2015-2017рр..(половину терміну між виборами голів профбюро)
  3. Перспективи вирішення житлових питань в Університеті та затвердження контрольних списків черговиків на державне і кооперативне житло.
  4. Погодження планів підготовки НОТ університету до літнього оздоровчого сезону та вартості путівок в університетські табори відпочинку.
  5. Дотримання законодавства про працю в ІЕСК, ІБІД, ІТРЕ, ІІМТ.

26. 04. 2017 р.

1. Про дотримання законодавства про працю та університетських нормативних актів щодо розподілу навчального навантаження та оплати праці викладачів.
  2. Участь профспілки працівників освіти та науки в організації відпочинку працівників університету, їхніх дітей та членів сімей в літній період 2017 року.
  3. Про роботу пансіонату “Пролісок” в м. Трускавець в літньо-осінній період і перспективи забезпечення працівників університету та членів їх сімей санаторно-курортними путівками.
  4. Про стан організаційної роботи в профгрупах ІАРХ, ІХХТ, ІКНІ та ІКТА.

24. 05. 2017 р.

1. Дотримання законодавства про працю з врахуванням положень КД та додатків до нього при наданні відпусток працівникам університету.
  2. Аналіз стану готовності навчально-оздоровчих таборів Університету до літнього дитячого та сімейного відпочинку.
  3. Про організацію літнього сімейного відпочинку у НОТ “Політехнік-4” с. Зозулі.
  4. Стан культурно-просвітницької та фізкультурно-оздоровчої роботи в низових профспілкових організаціях.
  5. Аналіз роботи профспілкових структур із вирішення питань умов та охорони праці в підрозділах АЧ, НДЧ та НТБ.

21. 06. 2017 р.

1. Обговорення проблем організаційної роботи профбюро структурних підрозділів з питань збереження чисельності та залучення нових членів у профспілкову організацію Університету
  2. Про виконання заходів з питань умов і охорони праці за перший квартал.
  3. Стан виплати допомоги на оздоровлення  різним категоріям працівників.
  4. Підготовка до звітної конференції про діяльність профкому Університету за 2015-2017рр..
  5. Передача прав профкому на літній період президії профкому.

27. 09. 2017 р.

1. Про готовність навчальних аудиторій, навчальних лабораторій та спортивної бази університету до нового навчального року.
  2. Обговорення результатів оздоровлення дітей працівників на базах університету та визначення кращих підрозділів із організації оздоровлення.
  3. Аналіз звітів (на основі витягів з протоколів звітних профспілкових зборів, що пройшли у  підрозділах Університету за 2015/17рр..) з метою виокремленення питань на звітну конференцію профкому Університету.
  4. Про готовність до звітної конференції про діяльність профкому Університету за 2015-2017рр.

25. 10. 2017р.

1. Дотримання правових норм при оформленні договорів найму з працівниками університету та участь профспілкових організацій підрозділів у вирішенні питань стимулювання працівників.
  2. Підведення підсумків роботи навчально-оздоровчих таборів у літній період. Звіти директорів баз.
  3. Аналіз рейтингового списку черговиків на державне та кооперативне житло.
  4. Про стан організаційної роботи в профспілкових організаціях кафедр ІГДГ, ІАДО, ІНЕМ та ІЕПТ.
  5. Підготовка до святкування свята Святого Миколая.

22. 11. 2017 р.

1. Виконання заходів з підготовки навчальних корпусів та житлового фонду університету до експлуатації в зимовий період.
  2. Про стимулювання підвищення якості праці різних категорій працівників університету.
  3. Про заходи профбюро підрозділів університету із збереження чисельного складу профспілкової організації та залучення нових членів.
  4. Організація зимового відпочинку працівників і їхніх сімей у НОТ “Політехнік-2” смт. Славське.
  5. Організаційні заходи для проведення конкурсу на кращу профгрупу університету.

27. 12. 2017 р.

1. Перевірка виконання рішень профкому, президії профкому та інших керівних органів профспілки з питань соціального захисту працівників університету.
  2. Покращення співпраці профспілкової організації працівників із адміністративними підрозділами університету, зокрема відділом кадрів, бухгалтерією, відділом охорони праці.
  3. Підведення підсумків конкурсу на кращу профспілкову групу підрозділів університету.
  4. Про стан виконання планів роботи комісій профкому за 2017 рік.
  5. Про дотримання належного температурного режиму в приміщеннях та аудиторіях Університету.
Оновлено 9 міс 3 тижн тому