План засідань профспілкового комітету працівників Львівської політехніки у 2018 р.

24. 01. 2018 р.

1.  Про виконання бюджету профспілкової організації за 2017 рік.
  2.  Розгляд та затвердження бюджету профспілкової організації на 2018 рік.
  3.  Затвердження планів засідань комітету та роботи комісій профкому первинної профспілкової організації працівників Національного університету “Львівська політехніка” на 2018 рік.
  4.  Про нагородження кращої профспілкової групи підрозділів університету.
  5.  Про стан проведення звірки профспілкового членства у підрозділах Університету на основі        відповідних списків бухгалтерії.

21. 02. 2018 р.

1.  Інформування членів профкому про діяльність та основні рішення вищестоячої галузевої профспілки.
  2. Підведення підсумків, щодо виконання КД за 2017 рік.
  3. Формування додаткових пропозицій до КД та додатку з умов і охорони праці.
  4. Про роботу пансіонату “Пролісок” в м. Трускавець в зимово-весняний  період.
  5. Про стан організаційної роботи в профгрупах ІЕСК, ІБІД, ІКНІ та ІКТА.

28. 03. 2018р.

1. Аналіз стану у профбюро структурних підрозділів з питань інформатизації членів профспілки, щодо діяльності профспілки Львівської політехніки та ознайомлення із пунктами КД.
  2. Формування графіку звітів голів профбюро, щодо ведення документації у структурних підрозділах Університету за період 2015-2017рр..
  3. Перспективи вирішення житлових питань в Університеті та затвердження контрольних списків черговиків на державне і кооперативне житло.
  4. Погодження планів підготовки НОТ університету до літнього оздоровчого сезону та вартості путівок в університетські табори відпочинку.
  5. Дотримання законодавства про працю в ІАРХ, ІХХТ ІТРЕ, ІІМТ.

25. 04. 2018 р.

1. Про дотримання законодавства про працю та університетських нормативних актів щодо розподілу навчального навантаження та оплати праці викладачів.
  2. Аналіз роботи закладів громадського харчування на території університету, клопотання перед адміністрацією про відновлення роботи “Куточка викладача” у І навчальному корпусі.
  3. Участь профспілки працівників освіти та науки в організації відпочинку працівників університету, їхніх дітей та членів сімей в літній період 2018 року.
  4. Про роботу пансіонату “Пролісок” в м. Трускавець в літньо-осінній період і перспективи забезпечення працівників університету та членів їх сімей санаторно-курортними путівками.
  5. Дотримання законодавства про охорону та умови праці у господарських підрозділах університету (технопарк, студмістечко, ГЧ, СКХ).

23. 05. 2018 р.

1. Дотримання законодавства про працю з врахуванням положень КД та додатків до нього при наданні відпусток працівникам університету.
  2. Аналіз стану готовності навчально-оздоровчих таборів Університету до літнього дитячого та сімейного відпочинку.
  3. Про організацію літнього сімейного відпочинку у НОТ “Політехнік-4” с. Зозулі.
  4. Стан культурно-просвітницької та фізкультурно-оздоровчої роботи в низових профспілкових організаціях.
  5. Аналіз роботи профспілкових структур із вирішення питань умов та охорони праці в підрозділах АЧ, НДЧ та НТБ.

20. 06. 2018 р.

1. Обговорення проблем організаційної роботи профбюро структурних підрозділів з питань збереження чисельності та залучення нових членів у профспілкову організацію Університету.
  2. Про виконання заходів з питань умов та охорони праці за перший квартал.
  3. Стан виплати допомоги на оздоровлення  різним категоріям працівників.
  4. Передача прав профкому на літній період президії профкому.

26. 09. 2018 р.

1. Про готовність навчальних аудиторій, навчальних лабораторій та спортивної бази університету до нового навчального року.
  2. Обговорення результатів оздоровлення дітей працівників на базах університету та визначення кращих підрозділів із організації оздоровлення.
  3. Про рівень охоплення працівників університету щорічними медичними оглядами.
  4. Вирішення питань трудових відосин та інших правових питань профспілковими організаціями ВКР, студмістечка, інженерних служб і технопарку.

24. 10. 2018р.

1. Дотримання правових норм при оформленні договорів найму з працівниками університету та участь профспілкових організацій підрозділів у вирішенні питань стимулювання працівників.
  2. Підведення підсумків роботи навчально-оздоровчих таборів у літній період. Звіти директорів баз.
  3. Аналіз списків черговиків на державне та кооперативне житло та перспектив вирішення житлових питань працівників університету.
  4. Про стан організаційної роботи в профспілкових організаціях кафедр ІГДГ, ІАДО, ІНЕМ та ІСТР.
  5. Підготовка до святкування свята Святого Миколая.

28. 11. 2018 р.

1. Виконання заходів з підготовки навчальних корпусів та житлового фонду університету до експлуатації в зимовий період.
  2. Про стимулювання підвищення якості праці різних категорій працівників університету.
  3. Про заходи профбюро підрозділів університету із збереження чисельного складу профспілкової організації та залучення нових членів.
  4. Організація зимового відпочинку працівників і їхніх сімей у НОТ “Політехнік-2” смт. Славське.
  5. Організаційні заходи для проведення конкурсу на кращу профгрупу університету.

26. 12. 2018 р.

1. Перевірка виконання рішень профкому, президії профкому та інших керівних органів профспілки з питань соціального захисту працівників університету.
  2. Покращення співпраці профспілкової організації працівників із адміністративними підрозділами університету, зокрема відділом кадрів, бухгалтерією, відділом охорони праці.
  3. Підведення підсумків конкурсу на кращу профспілкову групу підрозділів університету.
  4. Про стан виконання планів роботи комісій профкому за 2019 рік.
  5. Про дотримання належного температурного режиму в приміщеннях та аудиторіях Університету.

Оновлено 2 міс 1 тижд тому