Регіональний центр з підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері енергозбереження та енергоаудиту працює з метою реалізації державної політики щодо інформаційного забезпечення освіти, навчання та популяризації у сфері енергозбереження, здійснення загальнодержавних, регіональних програм та проектів з енергоефективності та енергозбереження, а саме:

• здійснює підвищення кваліфікації посадових осіб у галузі електроенергетики з метою виконання Наказу Міністерства палива та енергетики України  № 75 від 09.02.2004  «Про затвердження Положення про спеціальну підготовку і навчання з питань технічної експлуатації об’єктів електроенергетики»;
  • здійснює підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері енергозбереження та енергоаудиту відповідно до Програми освіти населення України з енергозбереження, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України та Держкоменергозбереження України від 21.08.1999 р. № 305/73;
  • забезпечує заходи щодо підвищення енергоефективності в бюджетній сфер регіонів на виконання Указу Президента України від 16.06. 1999 р. № 662/99 "Про заходи щодо скорочення енергоспоживання бюджетними установами, організаціями та казенними підприємствами";

Центр створений на виконання «Комплексної державної програми енергозбереження України», затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 5 лютого 1997 року, № 148, та спільного наказу міністра освіти України і Державного комітету України  з енергозбереження від 7 травня 1997 року , 137/45 без права юридичної особи.

Центр взаємодіє зі суб'єктами діяльності (установами, організаціями, закладами, підприємствами, господарствами, фірмами, фізичними особами тощо) у відповідності до чинного законодавства та Статуту Університету на договірній основі як структурний підрозділ Університету.

З лютого 2015 року у Центрі працюють постійно діючі курси підвищення кваліфікації для фахівців енергетичної галузі України. До травня 2016 року географія залучених підприємств розширилася і охопила наступні підприємства: Львівобленерго, Житомиробленерго, Тернопільобленерго, Хмельницька атомна електростанція, Дніпрообленерго, Рівнеобленерго, Чернівціобленерго, Закарпаттяобленерго, Прикарпаттяобленерго, Хмельницькобленерго, Рівнеазот, Енергоатом, Рівненська атомна електростанція.

На сьогоднішній день ми навчаємо наступних фахівців:

• диспетчер району електричних мереж;
  • спеціаліст з експлуатації та ремонту розподільних електричних мереж;
  • спеціаліст з релейного захисту й автоматики;
  • спеціаліст з експлуатації і ремонту повітряних ліній електропередач;
  • спеціаліст з експлуатації та ремонту підстанцій;
  • диспетчер підприємства електричних мереж;
  • спеціаліст з експлуатації приладів обліку електроенергії;
  • спеціаліст з високовольтних вимірювань, випробовувань ізоляції, захисту від перенапруги обладнання енергопідприємств;
  • спеціаліст з технічного аудиту (інспектор енергонагляду);
  • керівний склад електроенергетичних компаній та організацій.

Навчання на курсах підвищення кваліфікації відбувається на профільних кафедрах НУ «Львівської політехніки». До навчальних занять залучені професорсько-викладацький склад університету та інші висококваліфіковані спеціалісти. Професійні програми укладені у співпраці з ПАТ «Львівобленерго».

Слухачі, які успішно завершили навчання отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого взірця.

Адреса: м. Львів, вул. С. Бандери 28а, 5-й н. к., ауд. 101

Оновлено 7 год 26 хв тому