Загальна процедура прийому на навчання іноземних громадян

Громадяни іноземних держав, а також особи без громадянства можуть вступити та навчатись в Національному університеті «Львівська Політехніка» на рівні бакалаврату, магістратури та докторантури за власні кошти або на основі міждержавних угод. Навчання відбувається за акредитованими освітніми програмами (спеціальностями) і триває:

• 4 роки за бакалаврською програмою;
  • 1,5..2,0 роки за програмою магістра;
  • 4 роки за програмою доктора філософії.

Загалом, навчання в університеті ведеться українською, а на окремих програмах (спеціальностях) - англійською мовами.

• іноземних громадян, які планують навчатись на україномовній програмі, але не володіють українською мовою, вступають на підготовче відділення терміном на 0,5..1,0 рік для оволодіння українською мовою.
  • іноземних громадян, які планують навчатись на англомовній програмі, або володіють українською мовою і мають підтверджуючі документи, зараховують в університет за результатами співбесіди.

Іноземцям, які виявили бажання навчатись у Львівській політехніці, необхідно:

1. Зконтактуватись з ВРІС і повідомити про бажання навчатись в НУЛП.
  2. Вислати копії документів про раніше отриману освіту і дочекатись відповіді про можливість навчання в НУЛП.
  3. Отримати оригінал запрошення на проходження співбесіди для подальшого навчання.
  4. Подати документи в консульську установу України та отримати в’їздну візу.
  5. Прибути в Україну та подати заяву на навчання та відповідний пакет документів.
  6. Успішно пройти співбесіду з профільних предметів та отримати позитивні результати.
  7. Укласти договір (контракт), в якому визначено обов’язки і права університету та іноземця упродовж усього терміну навчання.
  8. Оплатити за навчання згідно з умовами укладеного договору.
  9. Приступити до навчання на вибраному напрямку.
Оновлено 10 год 20 хв тому
Оновлено 11 год 57 хв тому