Відкриття інклюзивного освітнього простору «Без обмежень» у Львівській політехніці

Заставка заходу

16 травня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться відкриття інклюзивного освітнього простору «Без обмежень».

«Без обмежень» – інклюзивний простір та команда однодумців, які працюють з метою допомогти зробити освіту доступною для всіх. Відкриття простору стане можливістю обговорити інноваційні методи навчання студентів за різними напрямами та продемонструвати учасникам заходу обладнання, яке будуть використовувати в освітньому процесі.

Простір стане не лише локацією для навчання – на його базі проводитимуть відкриті лекції, заходи й активності для всіх охочих. На локації простору можна буде працювати з відеозбільшувачами, широкоформатним кольоровим термопринтером, мультимедійним та комп’ютерним обладнанням. Також функціонуватиме лінгафонний клас на 15 місць.

Захід розпочнеться о 14:00 в аудиторії 110 І навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Карпінського, 2/4). У програмі:

• вітальне слово від представників адміністрації Львівської політехніки;
  • презентація проміжних результатів реалізації гранту за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» – Назар Полольчак, керівник Tech StartUp School Університету;
  • презентації роботи простору та використання обладнання – Тетяна Шаповалова, керівниця простору «Без обмежень»;
  • презентація додаткового обладнання та універсальних електричних колісних крісел.

Відкриття простору здійснюється в межах проєкту «Кращі технічні навички та інклюзивні умови для розвитку робочої сили в машинобудівному секторі України» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».