Доцентка кафедри АІП прочитала для студентів-журналістів лекцію про антикорупційну політику

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото з лекції

13 травня в укритті ХІХ корпусу для студентів-журналістів Львівської політехніки відбулася лекція на тему «Державна антикорупційна політика», яку провела кандидат юридичних наук, доцентка кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Ірина Шульган.

Лекторка детально розповіла студентам про те, що таке корупція, хто є суб’єктом корупційних діянь, неправомірної винагороди, що таке конфлікт інтересів. Крім того, візуалізувала систему антикорупційних органів та їхні повноваження, закцентували увагу на каналах повідомлень про корупційні діяння. Обговорили важливість антикорупційного законодавства, що спрямоване на підвищення прозорості та відповідальності в суспільстві.

Дякуємо Ірині Шульган за цікаву та пізнавальну інформацію! Незважаючи на непередбачувані обставини (тривогу), ми продовжуємо навчання!

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції