У Національному університеті «Львівська політехніка» завершилися Дні журналістики

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-зустрічі

Впродовж 1–2 травня 2024 року на кафедрі журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти відбувалися щорічні «Дні журналістики в Національному університеті «Львівська політехніка».

За цей час відбулася низка цікавих вебінарів від наших спікерів-практиків на актуальні теми:

• «Сучасна журналістика і маніпуляції» (Антін Борковський, ведучий програм телеканалу «Еспресо»);
  • «Що слід розуміти про сучасне українське телебачення?» (Олег Галів, ведучий «Радіо.Свобода»);
  • «Специфіка роботи журналіста в світі спорту» (Ігор Шевчук, журналіст ФК «Карпати»);
  • «Робота журналіста в новинній службі ТСН» (Олена Кандяк, журналіст телеканалу «1+1»);
  • «Особливості роботи в сфері медіа: про що мовчать SSM-ники?» (Ірина Гірман, прессекретар ПП «Європейська Солідарність» на Львівщині, прессекретар народного депутата України, SSM-менеджер).

За цей час зустрічі відвідало понад 100 слухачів, серед них студенти-політехніки, цьогорічні абітурієнти й гості з інших університетів та бізнес-структур. Це надихає на втілення цікавих ідей!

Дякуємо за участь і чекаємо наступного року!

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі