афіша симпозіуму «Напрями співпраці польських та українських електриків»

26–28 вересня 2019 року в Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться симпозіум з нагоди 100-річчя з дня створення Товариства польських електриків на тему «Напрями співпраці польських та українських електриків».

Захід проходитиме в Актовій залі головного корпусу Львівської політехніки. Організатори – Товариство польських електриків, Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України. В симпозіумі візьмуть участь фахівці підприємств енергетики та закладів науки Польщі й України, зокрема Львівщини. Симпозіум проходитиме під патронатом посольств України та Польщі.

У межах події презентуватимуть свої напрацювання і досягнення польські й українські науковці та активісти, які зробили вагомий внесок у розвиток науки, техніки, освіти і промисловості в галузі електроенергетики.

Важливий вплив симпозіум матиме на формування платформи для співпраці між польськими та українськими дослідниками електрики в науковому, економічному та міжтовариському середовищах.

У четвер, 26 вересня, відбудеться вшанування польських та українських електриків на Личаківському та Брюховицькому цвинтарях і біля Пам’ятника загиблим львівським професорам на Вулецьких пагорбах. Меса для спільноти електриків Польщі та України пройде в архикатедральній базиліці у Львові.

У п’ятницю, 27 вересня, відбуватиметься науковий симпозіум «Традиції електрики у Львівському середовищі та пропозиції щодо співпраці між польськими та українськими електриками» та ювілейний концерт у Львівській обласній філармонії, товариська зустріч польських і українських електриків та запрошених гостей.

У межах наукового симпозіуму «Традиції електрики у Львівському середовищі та пропозиції щодо співпраці між польськими та українськими електриками» обговорять такі теми:

  • «Розвиток електротехнічної, освітньої та асоціаційної діяльності у львівському центрі у 1919–2019 роках»;
  • «Напрями співпраці між польськими та українськими електриками в економічній, науковій, дидактичній та асоціаційній сферах».

Після пленарних доповідей проходитимуть дискусії у трьох тематичних групах.