Четверта Міжнародна конференція «Незалежність України: права людини та національна безпека»

Заставка до конференції

12 квітня 2024 року на базі кафедри теорії права та конституціоналізму Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Четверта Міжнародна науково-практична конференція «Незалежність України: права людини та національна безпека».

Метою конференції є обговорення актуальних наукових і практичних питань, що стосуються посягання на державний суверенітет України, національну безпеку та порушень прав людини у зв’язку з повномасштабним воєнним вторгненням Російської Федерації на територію України та формулювання пропозицій щодо відновлення порушених прав людини та громадянина, відновлення економіки України.

Роботу конференції заплановано у таких секціях:

1. Конституціоналізм в умовах війни в Україні: питання цінностей, прав та ідентичності;
  2. Міжнародний та національний механізми забезпечення прав людини;
  3. Питання національної безпеки, державного суверенітету України в умовах військової агресії.

До участі в конференції запрошують науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників закладів вищої освіти, здобувачів вищої освіти, посадових осіб, юристів-практиків.

Крайній термін подання матеріалів – 1 квітня 2024 року.

З докладнішою інформацією можна ознайомитися в інформаційному листі конференції.