І Міжнародна конференція «Інтелектуальний аналіз та обробка потоків даних»

Національний університет «Львівська політехніка», Харківський національний університет радіоелектроніки та Варшавський університет соціальних наук запрошують взяти участь у Першій Міжнародній науковій конференції «Інтелектуальний аналіз та обробка потоків даних» («Data Stream Mining & Processing», DSMP’2016).

Конференція відбудеться 23–27 серпня 2016 року в місті Львові та відпочинковому комплексі «Бухта вікінгів» (Старе Село поблизу Львова).

Тематика конференції

1. Гібридні системи обчислювального інтелекту (Hybrid Systems of Computational Intelligence)
  2. Машинний зір та розпізнавання образів (Machine Vision and Pattern Recognition)
  3. Потоки даних. Інтелектуальний аналіз потоків даних (Dynamic Data Mining & Data Stream Mining)