Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 46 від 09.12.2016 року ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Англійська мова» серед студентів вищих навчальних закладів України, де англійська мова не є спеціальністю, відбуватиметься на базі Національного університету «Львівська політехніка» з 19 до 21 квітня 2017 року.

Для участі в Олімпіаді запрошують переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Англійська мова» (1–2 студенти від кожного вищого навчального закладу).

Анкети учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (на кожного учасника окремо) необхідно надіслати до 1 березня 2017 року на поштову або електронну адресу Оргкомітету.

Контактна інформація:

Оргкомітет Олімпіади з англійської мови, кафедра прикладної лінгвістики, Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Митрополита Андрея, 5, м. Львів, Україна, 79013,
електронна адреса: apling.ikni@gmail.com,
телефони для довідок:

• (032) 258-27-00 – заст. голови оргкомітету, завідувач кафедри прикладної лінгвістики Національного університету «Львівська політехніка», д.філ.н., професор Левченко Олена Петрівна;
  • (032) 258-21-38; (032) 258-23-28 – кафедра прикладної лінгвістики, відповідальний секретар оргкомітету Кулина Ольга Василівна.

Докладніше – в запрошенні на Олімпіаду