Інтернет-конференція «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит в системі інформаційного забезпечення підприємств»

Кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит в системі інформаційного забезпечення підприємств», яка відбудеться 17 березня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» за адресою: м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12, ІV навчальний корпус, ауд. 406.

Напрями роботи конференції

1. Розвиток систем інформаційного забезпечення управління підприємством.
  2. Шляхи адаптації облікової системи до умов сучасної економіки.
  3. Аналітичний інструментарій в управлінні підприємством.
  4. Перспективи розвитку аудиторської діяльності в Україні.
  5. Проблеми та перспективи використання інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі та аудиті.

Для участі в конференції необхідно до 10 лютого 2017 року включно подати тези доповіді та сканований оригінал документа про сплату організаційного внеску і зареєструватись на сайті конференції.

У випадку технічних проблем з реєстрацією на сайті підготовлені матеріали та заявку потрібно надіслати на е-mail oaconf@ukr.net.

Інформаційне повідомлення конференції