Міжнародна конференція «Інформаційне суспільство: безпека, політика і комунікація. Український та польський досвід»

Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка» та кафедра філософії та соціології політики Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні запрошують до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційне суспільство: безпека, політика і комунікація. Український та польський досвід» (Międzynarodowa konferencja naukowo-praktyczna «Społeczeństwo informacyjne: bezpieczeństwo, polityka i komunikacja. Doświadczenia ukraińskie i polskie»).

Конференція відбудеться 18–19 травня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» за адресою: м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12.

Роботу конференції заплановано за такими напрямами (секціями):

1. Аспекти безпеки в Інтернеті:
    • моніторинг мережі задля виявлення загроз особистості, суспільству та державі в цілому;
    • аналіз геоінформаційних даних в Інтернеті для виявлення загроз національній безпеці;
    • проблеми захисту особистої інформації і порушення прав людини в Інтернеті;
    • здійснення інформаційних воєн в Інтернеті.
  2. Демократичні аспекти в Інтернеті:
    • локальні спільноти в інформаційному просторі;
    • локальні органи влади і новітні технології;
    • громадське електронне урядування;
    • політичні актори в Інтернеті.
  3. Комунікаційні аспекти в Інтернеті:
    • політичні комунікації;
    • маркетингові комунікації;
    • міжособистісне спілкування;
    • відкриті дані.
  4. Освітні аспекти в Інтернеті;
  5. Технологічні аспекти в Інтернеті.

Заявку на участь та тези доповіді організатори приймають до 5 травня на електронну адресу конференції sibpik2017@gmail.com.