Конкурс «Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки»

група хлопців з роботами

Відповідно до наказу ректора Національного університету «Львівська політехніка» з метою пошуку та підтримки талановитої молоді, розвитку реалізації її творчих здібностей, підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців 25–27 жовтня 2019 року в Університеті буде проведено конкурс «Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки».

Для участі у Конкурсі запрошено команди з Польщі, Німеччини та Республіки Білорусь. Конкурс відбуватиметься за регламентом Roborace.

Реєстрація команд

Програма конкурсу

Змагання будуть проведені в холі Студентської бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» за адресою вул. Митрополита Андрея, 3. Контактна особа – доцент кафедри фотоніки Василь Татарин.

Офіційні документи та інші матеріали щодо Конкурсу розміщено на сайті «Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки» у межах Порталу Львівської політехніки.