Лекції провідних фахівців у галузі захисту інформації та кібербезпеки Stephen Russo та Eugene Roman

лектор

Кафедра захисту інформації та кафедра безпеки інформаційних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Національного університету «Львівська політехніка» організовують дві лекції провідних фахівців у галузі захисту інформації та кібербезпеки.

• Четвер, 14 вересняStephen Russo, Director Security & Privacy Technology at IBM New York: «Security & Privacy nowadays» (лекція відбуватиметься англійською).
  • П’ятниця, 15 вересняEugene Roman, EVP Digital Excellence and Technology Advisor at Canadian Tire Corporation, Limited: «Кібербезпека сьогодення і українські інженери» (лекція відбуватиметься українською або англійською).

Місце проведення заходів – кафедра захисту інформації Львівської політехніки, аудиторія 208 навчального корпусу № 19 (вул. Князя Романа, 1). Початок о 9:00. Орієнтовна тривалість лекцій – 1 година.

Афіша233.29 КБ