Лекція-дискусія «Угода СОТ про державні закупівлі (WTO GPA): нові експортні можливості»

Лекція-дискусія «Угода СОТ про державні закупівлі»

26 квітня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться лекція-дискусія «Угода СОТ про державні закупівлі (WTO GPA): нові експортні можливості». Початок об 11:00.

До участі у лекції-дискусії запрошують студентів економічних та юридичних спеціальностей, аспірантів, докторантів, науковців, викладачів, представників державних органів влади та підприємств (організацій) і всіх зацікавлених.

Місце проведення заходу: вул. Митрополита Андрея, 5, IV навчальний корпус Львівської політехніки, IV поверх, аудиторія 406.

• Який він – міжнародний ринок державних закупівель?
  • Чи чекає він на українські товари?
  • Як українському експортеру отримати доступ до закордонних державних тендерів?

Про перші результати приєднання України до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі для українських експортерів та можливості у сфері державних закупівель на міжнародному рівні можна буде поговорити з експертами проекту GPAinUA Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Спікери:

• Тарас Шимко – керівник проекту GPAinUA, Офіс з просування експорту при МЕРТ;
  • Анна Міленіна – експерт проекту GPAinUA, Офіс з просування експорту при МЕРТ.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Докладніше – в інформаційному повідомленні