Міжнародна конференція «Міграція між Україною та ЄС: виклики безвізового режиму»

Міжнародна конференція «Міграція між Україною та ЄС»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Міжнародній конференції «Міграція між Україною та ЄС: виклики безвізового режиму», яка відбудеться 15 грудня 2016 року у Львівській політехніці.

Мета заходу – окреслення потенційних викликів, зумовлених запровадженням безвізового режиму між Україною та ЄС, а також розробка рекомендацій щодо формування необхідних важелів державної політики в цих умовах.

Програма конференції

Офіційні мови: українська, англійська. Формат: пленарні засідання та панельні дискусії.

Тематичні напрями

1. Динаміка та структурні характеристики міграції між Україною та ЄС в умовах європейської міграційної кризи
  2. Переваги та потенційні загрози запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС. Досвід інших країн
  3. Безпека кордонів та міграційних переміщень в умовах візової лібералізації
  4. Гармонізація міграційного законодавства країн ЄС та України
  5. Перспективи розвитку відносин між Україною та ЄС внаслідок візової лібералізації

Місце проведення конференції: головний корпус Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12), ІІ поверх.

Термін подання реєстраційної форми продовжено до 20 листопада 2016 року.

Після проведення Конференції заплановано видання електронного збірника матеріалів, який буде розміщено на сайті МІОК. Публікація безкоштовна. Термін подання матеріалів у форматі тез або статті – до 15 грудня 2016 року.

Вимоги до оформлення матеріалів