Презентація телекомунікаційної компанії Vodafone Україна у Львівській політехніці

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на презентацію компанії Vodafone Україна, яка відбудеться 14 лютого 2017 року в аудиторії 218 ХІ навчального корпусу Університету (вул. Професорська, 2). Початок о 14:15.

Довідки – у відділі працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки (к. 309 ІV навчального корпусу Університету).

Ти яскравий, амбітний та перспективний? Бажаєш від життя більшого та мрієш зростати в компанії європейського рівня? Шукаєш безмежних можливостей та професійного розвитку в дружньому та інноваційному середовищі? Тоді приходь на презентацію і надсилай своє резюме на адресу ccvacancy@vodafone.ua!

Докладніше – в інформаційному повідомленні