Презентація Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» у Львівській політехніці

Заставка конкурсу «Завтра.UA»

У вівторок, 8 грудня 2020 року, відбудеться презентація першої приватної загальнонаціональної програми з підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука у Національному університеті «Львівська політехніка».

Під час заходу стипендіатка спільноти «Завтра.UA» та асистентка кафедри маркетингу і логістики Лідія Болібрух розповість студентам про можливості й переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд.

Мета програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. «Завтра.UA» об’єднує найталановитіших студентів України, які отримують фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проєктів, а також додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Кожен студент може спробувати стати частиною цієї спільноти й подати необхідний пакет документів до 18 грудня 2020 року. Стипендіатів програми відбирають щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі запрошують усіх студентів українських закладів вищої освіти – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності ІІІ–VI курсів денної форми навчання, громадян України, віком до 35 років включно.

Презентація відбудеться на платформі Zoom.

Попередня реєстрація

Початок презентації о 19:00.