V Школа Youth Diplomacy Hub для школярів 9–11 класів загальноосвітніх шкіл

Фрагмент афіші заходу

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки 24–25 квітня 2024 року організовує V Школу Youth Diplomacy Hub.

До участі у заході запрошують школярів 9–11 класів, які мріють стати дипломатами та пов’язати свою майбутню діяльність із міжнародними відносинами. Під час роботи Школи учасники дізнаються більше про дипломатію, Європейський Союз та міжнародні відносини, можливості для молоді, а також зрозуміти, чи міжнародні відносини – це їхнє.

Захід проводитимуть кафедра політології та міжнародних відносин спільно з Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка».

Контактна особа – Олег Цебенко, тел.: +380965682462; email: oleh.o.tsebenko@lpnu.ua.

Для участі у заході необхідна попередня реєстрація.

Будемо раді вас бачити!