Весняна школа для старшокласників «Вступ до Вікіпедії: як почати писати про рідний край» від кафедри туризму ІСТР

Фрагмент афіші заходу

Кафедра туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» вдруге запрошує старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій, ліцеїв, а також студентів коледжів та училищ взяти участь у Весняній школі з міжнародною участю «Вступ до Вікіпедії: як почати писати про рідний край».

Заняття відбуватимуться 27–31 травня 2024 року в Студентській бібліотеці Львівської політехніки (вул. Митрополита Андрея, 3).

У програмі школи – заняття за такими блоками:

1. Знайомство з Вікіпедією;
  2. Краєзнавча тематика у Вікіпедії та сестринських проєктах (Вікімандри, Вікіцитати);
  3. Значення та особливості подорожей рідним краєм для статей у Вікімандрах;
  4. Правила та особливості створення і/або редагування статей про рідний край у Вікіпедії та сестринських проєктах;
  5. Виконання конкурсних завдань у Вікіпедії та сестринських проєктах і визначення переможця;
  6. Правила та особливості роботи з Вікісховищем.

Програма школи

Заняття проводитимуть викладачі кафедри туризму та досвідчені вікіпедисти з громадської організації «Вікімедіа Україна», поєднуючи лекції з виконанням учасниками практичних завдань. У програмі школи також є онлайн-лекція вікіпедистки з Польщі.

Після завершення Весняної школи з міжнародною участю «Вступ до Вікіпедії: як почати писати про рідний край» слухачі отримають сертифікати.

Навчання безкоштовне.

Щодо реєстрації та додаткової інформації звертатись на e-mail mariana.i.senkiv@lpnu.ua або за телефоном +38 (098) 725-34-78 (Мар’яна Сеньків).

Про результати минулорічної школи читайте: